ABDULLAH HOCA ŞENGÖZ’E RAPOR SUNDU

Gazipaşa Belediyespor U15 Takım Antrenörü Abdullah Baysal,  Gazipaşa Belediyespor Asbaşkan Hüseyin Şengöz’ü makamında ziyaret etti.

GAZİPAŞA Belediyespor U15 takım antrenörü Abdullah Baysal Asbaşkan Hüseyin Şengöz’ü makamında ziyaret etti. Baysal takım hakkında hazırladığı raporu Şengöz’le paylaştı. Konu ile ilgili açıklama yapan Şengöz, “Alt ligdeki takımlardan sorumlu hocamız, Abdullah Baysal hazırladığı raporu bizlere teslim etti. Bunun görüşmelerini yaptık. Önümüzdeki ocak ayında U 13 takımımız maçalarına başlayacak. Şimdi devam eden U 15 takımımız var, yeni oluşturduğumuz U 15 takımımız 5.maçına çıktı ve 5 maçta 2 galibiyet, 3 mağlubiyet aldı. Her şeye rağmen yolumuza devam ediyoruz. Ocak ayında aramızda U 13 takımı da katılacak. Şubat ayında U 19’larla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Alt liglerden sorumlu antrenör, Abdullah Baysal çalışmaların devam ettiğini, sahanın açılması ile birlikte U19 ve U13 takımlarının çalışmalara başlayacağını söyledi. Baysal, “U15 ligi şuan devam ediyor. Haftada dört gün çalışma yapıyoruz. Önümüzdeki hafta sahamızın açılması ile U19 ve U13 takımlarımızla çalışmaya başlayacağız. Gelecek vaat eden oyuncular veya kendine güvenen U13 ve U19 takımına girmek isteyen öğrencilerimiz bizimle irtibata geçip, bizim antrenmanlarımıza katılabilirler” dedi.