AK PARTİLİ VEKİLLER TEŞEKKÜRE GELİYOR

1 Kasım seçimlerinde milletten vekillik yetkisi alan AK Parti Antalya Milletvekilleri bugün teşekkür için Gazipaşa’ya geliyor.

1 KASIM seçimlerinin ardından Antalya’dan 7 milletvekili çıkaran ve ülke genelinde tek başına hükümet kurma yetkisi alan AK Partili vekiller, teşekkür ziyaretlerine başladı. AK Parti Antalya Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte üç günlük gezi programı dahilinde vekiller bugün saat 18.00’de Gazipaşa’da olacak. Belediye Kültür Merkezi’nde partililerle bir araya gelecek olan vekiller, programın ardından Alanya’ya geçecekler.

“AK PARTİ’NİN BAŞARISINDAN BİR KEZ DAHA SÖZ ETTİRDİK”

Ziyaretle ilgili açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin, “1 Kasım’da yapılan genel seçimde partimiz, milletimizin teveccühü ile yeniden tek başına iktidar olma hakkını elde etti. Ülkemiz AK Parti iktidarına kavuştu. Bu bağlamda Gazipaşa’da da oldukça iyi bir seçim geçirdik ve 34 mahallede birinci parti olarak ilçede AK Parti’nin başarısından bir kez daha söz ettirdik. Vekillerimiz üç gün boyunca tüm ilçeleri gezerek seçmenlerimize teşekkür edecek. AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ve milletvekillerimiz, il başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz bugün saat 18.00’de Belediye Kültür Merkezi’nde bir konuşma yapacaklar. Bu toplantıya partili partisiz herkesi bekliyoruz” dedi.

VEKİLLER TÜM İLÇELERİ ZİYARET EDECEKLER

AK Parti Antalya milletvekilleri dün Kemer, Kepez, Döşemaltı, Konyaltı Muratpaşa, Aksu ve Serik ilçelerini ziyaret etti. Bugün saat 18. 00’de Gazipaşa’da olacak olan vekillerin programı, İbradı, Akseki, Gündoğmuş, Manavgat ve Alanya olarak belirlendi. Heyet Gazipaşa’daki programın ardından Alanya’daki programa katılacak. Yarın da devam edecek olan teşekkür ziyaretleri, Korkuteli,  Elmalı, Kaş, Demre, Finike ve Kumluca ile son bulacak.

AK-PARTİLİ-VEKİLLER-TEŞEKKÜRE-GELİYOR-2