BAYRAM SEVİNCİ

Baskan-celik-vatandaslarin-bayramini-kutladi

Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçe halkı ve protokol mensupları Cumhuriyet Meydanı’nda bayramlaştı. Üç gün süren bayram süresince olağanüstü bir olumsuzluk yaşanmaması bayram sevincini ikiye katladı.

Kutlama etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda saat 08.00- 08.30 saatleri arasında düzenlenen bayramlaşma programına Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, Gazipaşa Kaymakamlığı’na vekaleten Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Belediye Başkanı Adil Çelik, Gazipaşa Jandarma Komutanı Kürşat Çilek, İlçe Emniyet Müdürü Murat Coşkuner, TAV Gazipaşa Havalimanı Koordinatörü Cengiz Aşıklı,  AK Parti, CHP ve MHP ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar katıldı. Yapılan bayramlaşma töreninin ardından protokol İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti ve İlçe Emniyet Müdürü Murat Coşkuner’in bayramını kutladı.

ŞEHİT AİLELERİ ZİYARET EDİLDİ

Daha sonra Gazipaşa Devlet Hastanesi’ndeki hastaları ve hastane çalışanları ile bayramlaşan protokol mensupları ziyarete Garnizon Komutanlığı’nda devam etti. Protokol son olarak şehit ailelerinin bayramını kutladı. Şehit Astsubay Üstçavuş Süleyman Gür, Şehit Piyade Er Mesut Yılmaz’ın aileleri ziyaret edildi.

Baskan-celik-vatandaslarin-bayramini-kutladi-gazipasa

BAYRAM SORUNSUZ GEÇTİ

Herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı Ramazan Bayramı, vatandaşlar tarafından da huzur içerisinde kutlandı. Bayram namazından sonra mezarlıklara akın eden vatandaşlar, ebediyete intikal eden yakınlarına dua ederek Kur’an-ı Kerim okudular. Gazipaşa Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Belediye Zabıta ekiplerinin özverili çalışmaları ile bayram sorunsuz ve huzur içinde geçti. Gazipaşa halkının bayramını kutlayan Kaymakam Tanrıseven,  “Adli ve askeri erkânın, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan mesai arkadaşlarımın, siyasi partilerin, basın mensuplarının ve Gazipaşalı hemşerilerimizin Ramazan Bayramını kutlarım” dedi.