“DİĞER PARTİLERDEN DESTEK ALDIK”

AK Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin 1 Kasım seçimlerinde AK Partili olmayan bin 586 seçmenin AK Parti’ye oy verdiğini söyledi.

DİĞER-PARTİLERDEN-DESTEK-ALDIK-2

AK Parti İlçe Teşkilatı, 1 Kasım Milletvekili Seçimlerinin ardından dün saat 10.00’da basın toplantısı düzenledi. İlçe Başkanı Yakup Pişkin ve yönetim kurulu üyeleri ile basın mensuplarının katıldığı kahvaltılı toplantıda konuşan Pişkin, 1 Kasım Genel Seçimlerini değerlendirdi.

SEÇMENE TEŞEKKÜR ETTİ

1 Kasın seçimlerinin huzurlu bir ortamda gerçekleştiğini söyleyen İlçe Başkanı Pişkin, sonuçlardan memnun olduklarını belirtti. AK Parti’ye oy veren tüm seçmenlere teşekkür eden Pişkin, 1 Kasım’da ilçede diğer partilerden de AK Parti’ye ciddi destek verildiğini söyledi.

“SONUÇLARDAN MEMNUNUZ”

Kendilerini destekleyen tüm seçmenlere teşekkür eden Pişkin, “Seçim sonuçlarından hem Türkiye, hem Antalya hem de Gazipaşa olarak memnunuz. Bu süreçte bize destek veren bütün Gazipaşalı seçmenlerimize teşekkür ediyoruz. Milli irade ortaya çıktı. Vatandaş istikrarı istedi, belirsizlikten kurtulmak istedi. 1 Kasım’da ilçemizde çıkan sonuçlarda bunu gösterdi” dedi.

“DIŞARIDAN BİN 586 SEÇMEN PARTİMİZİ DESTEKLEDİ”

Gazipaşa’da 125 sandıkta 36 bin 370 seçmenden 32 bin 224’ünün oy kullandığını ve 31 bin 505 geçerli oy çıktığını anlatan Pişkin,  “AK Parti 12 bin 728 oy aldı. Cumhuriyet Halk Partisi 10 bin 579, Milliyetçi Hareket Partisi 6 bin 697, HDP ise 382 oy aldı. Bizi takip eden CHP’ye yaklaşık 2 bin 150 oy fark attık.   Daha önce bize destek olmayıp 1 Kasım’da partimizi destekleyen bin 586 vatandaşımıza, bizi güçlendiren arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

1 Kasım seçimlerinin ardından sorumluluklarının daha da arttığını, ilçeye hizmet etmek için daha çok gayret göstereceklerini ifade eden Pişkin, sözlerini şöyle sürdürdü:  “İlçemize gelecek olan yatırımların takipçisi olacağız. Hizmet noktasında hazırladığımız bütün dosyaların Ankara’da neticesini alacağız. Gazipaşa’nın hak ettiği değeri alması için hep birlikte uğraş vereceğiz ve takipçisi olacağız. Gazipaşa’mıza bir fakülte kazandıracağız. Önümüzdeki eğitim-öğretim yılına da Fen Lisemizi mutlaka Gazipaşa’da göreceğiz.”

“PARTİ AYRIMI YAPMADAN HİZMET VERECEĞİZ”

“Mahallelerimizde yaşayan insanlara siyaseten ve iktidar olarak hizmet yapmak görevimiz. Her mahallemize eşit yaklaşacağız. İlçe teşkilatı olarak vatandaşlarımıza hizmet etmek için buradayız. Seçim sonuçlarının ülkemize, insanlarımıza ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Gazipaşa’mıza Sayın Genel Başkan Yardımcımız Mevlüt Çavuşoğlu ve diğer 6 milletvekilimizle hizmet noktasında gece gündüz çalışacağız. Gazipaşa’nın daha iyi yaşanır bir kent olması için uğraş vereceğiz” diye konuştu.