İBRAHİM AYDIN GAZİPAŞA’DA

Gazipaşa’da Orman İşletme Müdürü olarak bir dönem görev yapması nedeniyle Gazipaşa halkı tarafından çok sevilen AK Parti Antalya Milletvekili Adayı İbrahim Aydın, bugün ilçede halkla buluşacak.

BİR dönem Gazipaşa’da görev yapan ve görev süresince ilçe halkının gönlünü fetheden eski Orman İşletme Müdürü, AK Parti Antalya Milletvekili Adayı İbrahim Aydın, bugün Gazipaşa halkı ile bir araya gelecek. Sabah saatlerinden itibaren ilçeye gelecek olan Aydın, gün boyunca bir dizi ziyaret ve programda bulunacak.

GAZİPAŞA’NIN SORUNLARINI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Gazipaşa’nın ve Gazipaşa halkının sorunlarını çok yakından bilen, Aydın özellikle orman köylülerinin sorunlarını da yakından takip ediyor. Geçtiğimiz günlerde gösterdiği çabalarla Gazipaşa Orman İşletme Müdürlüğü’nde çalışan sözleşmeli orman işçilerinin sözleşme süresini 3 ay daha uzatılması için çaba gösteren Aydın büyük takdirle karşılanıyor.

AYDIN HALKIN HER KESİMİNİ KUCAKLIYOR

Aydın bugün yapacağı ziyaretleri, halkın her kesimine yer ayırdığı bir program dahilinde gerçekleştirecek. Bugün saat 09.00’da Hal esnafıyla Gazipaşa Merkez Hal Müdürlüğü’nde kahvaltılı toplantı düzenleyecek olan Aydın, halcilerin sorunlarını dinleyecek ve destek isteyecek. Cuma Namazı’nı Erkek Öğrenci Yurdu’nda kıldıktan sonra, Cuma Pazarı esnafını ziyaret edecek olan Aydın’ın programı, öğleden sonra Bakılar Mahallesi’nde yapılacak hasta ziyaretleri ile devam edecek. Saat 18.00 ile 19.30 saatleri arasında Gazipaşa Öğretmen Evi’nde İlçe Orman İşletme Müdürlüğü’nde mevsimlik işçilerle toplantı yapacak olan Aydın, toplantının ardından akşam bir düğün programına katılmasıyla son bulacak.

AYDIN HER YERDE İLGİYLE KARŞILANIYOR

1990-1995 yıllarında Gazipaşa’da Orman İşletme Müdürlüğü görevini yürüten Aydın Gazipaşa’ya ayrı bir önem verdiğini her konuşmasında dile getiriyor.  İlçeye yaptığı tüm ziyaretlerde Orman köylülerin sorunlarını ve tapu iptallerindeki davalarda çözümü ile ilgili çalışmaları olan Aydın, ilçede vatandaşların sorunlarını yakinen takip etmesiyle biliniyor.

Aydın-halkın-her-kesimi-tarafından-kucaklanıyor