KAPTAN TANJU: HER ŞEY GÜZEL OLACAK

Gazipaşa Belediyespor takım kaptanı Tanju Zeybek Özalp gazetemize açıklamalarda bulundu.

GAZİPAŞA Belediyespor takım kaptanı, Tanju Zeybek Özalp yaptığı açıklamada, yapılan transferler ve çalışmalar sonucunda çok iyi bir takım olduklarını söyledi. Kaptan açıklamasında, “Gazipaşa Belediyespor’da çok iyi oyuncular mevcut, biz çok iyi bir takımız ve bunun bilincindeyiz. Bize verilen değerin farkındayız. Takım olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve her şey güzel olacak dedi” dedi.

BURASI BÜYÜK BİR CAMİA

Takım arkadaşları ve kendisinin ne kadar büyük bir camia da oynadıklarının farkında olduğuna değinen kaptan, “Burası büyük bir camia ben ve takım arkadaşlarım bunun farkındayız. Bize oldukça önem veriliyor ve biz bunun karşılığını taraftarımıza ve yönetimimize, göze hoş gelen bir futbolla vermek istiyoruz” dedi.

GEÇMİŞTEN DERS ÇIKARMALIYIZ

Hafta sonu Kestelspor maçında kaybedilen 3 puan için üzgün olduklarına değinen kaptan Tanju, geçmişten ders çıkarmaları gerektiğini söyledi. Kaptan konuşmasına şöyle devam etti: “Hafta sonu Alanya’da Kestelspor’la bir maç oynadık ve orada 3 puan bıraktık.  Geçmişi unutmak bizim için iyi olacak, ancak o maçtan çıkarılması gereken dersleri alıp ve o şekilde unutmak bizim yararımıza olacak.”

Öte yandan Antalyagücü maçı hakkında da açıklama yapan Kaptan, “ Gelecek maçımızı Antalyagücü ile oynayacağız ve bu maçı farklı kazanıp tüm Gazipaşa halkına hediye etmek istiyoruz” dedi.