PAŞALAR 2. SIRAYA YERLEŞTİ

Antalya Süper Amatör Ligi Doğu Grubu’nda Gazipaşa Belediyespor’un Byy geçtiği bu haftada, oynanan maçların ardından Gazipaşa Belediyespor grupta ikinci sıraya yerleşti.

ANTALYA Süper Amatör Ligi Doğu Grubu’nda Gazipaşa Belediyespor’un Byy geçtiği bu haftada, deplasmanda Kestel Belediyespor Antalya Sanayispor’u 2-0 mağlup etti. Manavgat Belediyespor kendi seyircisi önünde çok çekişmeli geçen maçta Antalyagücü’yle 2-2 berabere kaldı. Geçen hafta Paşalar’a mağlup olan Konaklı Belediyespor, kendi sahasında Sidespor’u 4-1 gibi farklı bir skorla yenmeyi başardı. Haftanın son maçında Kepez Belediyespor, Antalya Ormanspor’u son saniyelerde attığı golle 1-0 mağlup etti.

BU HAFTA SAL’DA MAÇ YOK

Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz,  haftayla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Maçların ardından Gazipaşa Belediyespor grupta ikinci sıraya yerleşti. Bu hafta bayram haftası olması nedeniyle, Süper Amatör Lig’de maç yok. Önümüzdeki hafta sonu deplasmanda Sidespor ile karşılaşacağız. Bunun için hazırlıklar devam ediyor. Taraftarlarımızı bekleriz. Batı grubunda da Play Off mücadelesi de kıyasıya devam ediyor” dedi.