PAŞALAR ÇİFT İDMAN YAPTI

Antalya Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Kestelspor ile Pazar günü oynayacağı maça dün çift idmanla hazırlandı.

Mehmet-doyuran

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Konaklıspor ve Sidespor maçlarında kazandığı galibiyeti sürdürmeye kararlı. İdmanlara devam eden Paşalar, Kestelspor maçına hırslı bir şekilde hazırlanıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz maça tam kadro olarak çıkacaklarını belirterek, “Gazipaşa Belediyespor futbolcularımız hafta sonu oynayacağımızı derbi niteliğindeki Kestelspor maçına günde çift idmanla devam ediyor. Mutlak galibiyet parolasıyla çıkacağımız maça çok önem veriyoruz. Futbolcular oldukça hırslı hazırlanıyorlar. Cezalı ve sakat futbolcumuz yok, tam kadro deplasmana gideceğiz. Maça gitmek isteyen taraftarlarımız için otobüs kaldırılacaktır. Tüm taraftarlarımızı bekliyoruz” dedi.

“4. HAFTAYI DA GALİP BİTİRECEĞİZ”

Takım antrenörü Müjdat Kızıltan da yapılan idmanlarla ilgili yaptığı açıklamada, “Pazar günü oynanacak Kestelspor maçına oldukça iyi hazırlandık. Futbolcularımızın kondisyonu ve morali oldukça yüksek. Hedefimiz 4. haftada Kestelspor maçından da galip ayrılarak haftayı galip bitirmek istiyoruz” diye konuştu.

“BAŞARI ÇITASINI DAHA DA YÜKSELTMEK İSTİYORUZ”

Belediyespor’un başarılı futbolcusu Mehmet Doyuran da rakibimizi bilerek idman yapıyoruz ona göre çalışıyoruz idmanlarımızı galibiyete odaklanacak şekilde yapıyoruz. Kestelspor rakibimizi iyi analiz ettik üç puan alabileceğimizi düşünüyoruz. Gazipaşa Belediyespor Araç Belediyespor’dan buraya geldim Gazipaşa takım olarak çok farklı birlik beraberliği sağlamış durumdayız eksik olan tek şey taraftar desteği onu da Gazipaşa halkından bekliyoruz” dedi.