PİŞKİN: HİZMETLERİN TAKİPÇİSİYİZ

Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Selinus Sahili’nde devam eden Sahil Projesi çalışmalarını yerinde inceledi. Pişkin, Gazipaşa’ya yapılacak olan hizmetlerin takipçisi olduklarını belirtti.

SIYASILERDEN-GAZIPASAYA-AKIN-2

AK PARTİ Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Selinus Sahili’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik’in verdiği sözleri bir bir yerine getirdiğini belirtti. Gazipaşa’ya yapılacak olan her türlü hizmetin takipçisi olduğunu dile getiren, İlçe Başkanı Yakup Pişkin, “Gazipaşa her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.

“ÇALIŞMALAR HIZLA İLERLİYOR”

Selinus Sahili’nde devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren Pişkin, “Sahilde devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Çalışmalar hızla ilerliyor. Sahil projesi tamamlandığı zaman Gazipaşa’ya yakışır bir sahilimiz olacak. Buraya; kafeler, sosyal alanlar, yürüyüş ve bisiklet yolları yapılacak. Proje tamamlandığı zaman; Gazipaşa adına yakışacak bir sahilimiz olacak. Şimdiden Gazipaşa halkına hayırlı olsun” diye konuştu.

“BAŞKANIMIZIN ENERJİSİ BİTMESİN”

Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik’ten övgüyle bahseden Pişkin, “Başkanımız hizmet konusunda; Gazipaşa için elinden ne geliyorsa yapıyor. Gazipaşa, enerjisi bitmek tükenmek bilmeyen bir belediye başkanına sahip, başkanımız hizmet konusunda tuttuğunu koparıyor. İnşallah bu enerjisi bitmez, daha Gazipaşa’ya yapacak çok hizmeti var” ifadelerini kullandı.

PISKIN-HIZMETLERIN-TAKIPCISIYIZ-3