ŞANSIZ BİR YENİLGİ ALDIK

Bu hafta sonu Milli Egemenlik standa oynanan Kestelspor maçını kaybeden Paşalar’da moraller bozuldu.

ANTALYA süper Amatör Ligi’nde Alanya Milli Egemenlik Stadında oynan maçta Gazipaşa Belediyespor Kestelspor’a 3-1 mağlup oldu. Alınan bu sonuç moralleri bozdu. Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz maç hakkında açıklamalar yaptı. Şengöz yaptığı açıklamada çok şansız bir yenilgi aldıklarını dile getirerek bu maçın telafisi olacağını söyledi. Şengöz, “Bu hafta Süper Amatörde oynan Kestespor maçında çok sansız bir yenilgi aldık daha sezonun başındayız. İlerleyen haftalarda bu mağlubiyeti illaki telafi edeceğiz. Takım olarak inanırsak bu gruptaki bütün takımları yenebiliriz” dedi.

KESTELSPOR GRUBUN FAVORİSİ

Kanaklıspor ve Sidespor maçlarında alınan farklı galibiyetlere de değinen Şengöz,” Konaklıspor ve Sidespor maçlarında farklı galibiyetler aldık. Bu galibiyetlerin güçlü takımlar karşısında ölçü olmadığını Kestelspor maçı ile birlikte anlamış olduk. Kestelspor bu grubun favori takımı 700 bin TL bütçe ile oynuyorlar. Biz bu yola 200 bin TL ile çıktık” diye konuştu.

RADİKAL KARARLAR ALACAĞIZ

İlerleyen günlerde takım içinde radikal kararlar alacaklarını belirten Şengöz, Gerek oyuncularda gerekse teknik kadro da aksaklıklar var. İlerleyen haftalarda radikal kararalar alacağız. Bu kararlar hem futbolcuları, hem de teknik heyeti kapsayabilir” dedi.

ŞAMPİYON BİZ OLACAĞIZ

Ara transfer döneminde takımı güçlendireceklerini söyleyen Şengöz, sezon sonunda şampiyon olacaklarını söyledi. Şengöz, “Bu takımı bu yıl şampiyon yapacağız.  Şampiyon yapmamız için gerek transferlerimize gerek çalışmalarımıza özen göstereceğiz. Aralık ayında ara transfer döneminde takımı tekrar güçlendireceğiz Gazipaşa halkına bu yıl şampiyonluğu yaşatacağız ve elimizden gelenin en iyisini yapacağız.  Bu hafta sonu deplasmanda, Antalyagücü maçımız var, bu maçı farklı kazanıp bu haftaki mağlubiyeti telefi edeceğiz. Taraftarlarımız sabırlı olsun ne olursa olsun bu sezon şampiyon olacağız” dedi.

ŞANSIZ-BİR-YENİLGİ-ALDIK-2