SUGÖZÜ GRUP YOLUNDA MUTLU SONA GELİNDİ

İlçenin kanayan yaralarından bir tanesi olan Sugözü Grup Yolu girişinde mutlu sona gelindi. El ele veren Büyükşehir ve Gazipaşa Belediyesi Ekipleri, yolun 6 kilometrelik bölümündeki sıcak asfalt çalışmalarını birkaç güne tamamlıyor.

“YOLLAR DELİK DEŞİKTİ”

Yıllardır yapılması beklenen ancak daha önceki dönemlerde yama çalışmalarıyla geçiştirilen Sugözü Grup Yolu’nun giriş bölümü adeta köstebek yuvasını andırıyor, vatandaşların çilesi olmaktan bir türlü çıkamıyordu.  Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılı asfalt programına alınan bu yol, Gazipaşa Belediyesi’nin de katkılarıyla artık sıcak asfaltla kaplı. Ekipler, birkaç gün içerisinde Küçüklü Mahallesi’nden başlayan ve Gazipaşa Toptancı Hali girişinde son bulacak olan sıcak asfalt çalışmasını birkaç gün içerisinde tamamlayacak.

MÜDÜR ÇELİK YERİNDE İNCELEDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Hizmet Birimi Şube Müdürü Hasan Zeyni Çelik’te dün çalışmaları yerinde inceledi. Büyükşehir ve Gazipaşa Belediyesi Ekiplerine ‘kolay gelsin’ diyen Çelik, daha sonra Beyobası Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Yıldız’ın sıcak asfalt çalışmaları için mahallesi adına verdiği yemeğe katıldı.

“BİZE EN BÜYÜK HİZMET”

Beyobası Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Yıldız başta olmak üzere mahalle sakinleri de sıcak asfalt çalışmalarına tam destek verdi.  Mahallesi adına kurban keserek Birim Amirleri ile Büyükşehir ve Gazipaşa Belediyesi çalışanlarına yemek ikramında bulunan Yıldız, mahallesinin görüp göreceği en büyük hizmeti Antalya Büyükşehir Belediyesinin getirdiğini kaydetti.

“TÜREL VE ÇELİK’E TEŞEKKÜRLER”

Gazipaşa’da Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını dikkatle takip ettiklerini, mahallesinin her sıkıntısında Büyükşehir Birimlerinin yanlarında olduklarını da sözlerine ekleyen Beyobası Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Yıldız, yaptığı açıklamada, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel’in ilçemize verdiği değerin farkında olmamak imkânsız. Yıllardır köstebek yuvasını andıran bu yol, vatandaşlarımızın çilesi olmuştu. Geçmiş dönemlerde bu yolun yapılması için taleplerimiz oluyordu, ancak her seferinde yama ile geçiştiriliyorduk. Şimdi ise Büyükşehir Belediyemiz ve Gazipaşa Belediyemizin iş birliğiyle artık yolumuz sıcak asfaltla kaplandı. Bu çalışmalarda emeği geçen Başta Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Menderes Türel’e, Gazipaşa Belediye Başkanım Sayın Dr. Adil Çelik’e ve Gazipaşa Koordinatörüm Ahmet Büyükakça’ya teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

SUGÖZÜ-GRUP-YOLUNDA-MUTLU-SONA-GELİNDİ-2