AK PARTİ TOPLANTILARA DEVAM ETTİ

AK PARTİ İlçe Teşkilatı, Mahalle Danışma Meclisi Toplantılarına Göçük ve Kırahahmetler Mahallelerinde yaptığı toplantılarla devam etti. Yapılan toplantılara, Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkan Yardımcısı Sami Yiğit, Büyükşehir Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükaça, Ak Parti Gazipaşa Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Toplantıda, Ak Parti Antalya İl Teşkilatı tarafından başlatılan ‘Hedef 500 Bin Üye’ kampanyası dolayısı mahalle sakinlerinden destek istendi. Ayrıca toplantıda, ilçe genelinde yapılan ve yapılması planlan hizmet ve projeler hakkında mahalle sakinleri bilgilendirildi. Toplantı sıcak bir sohbet havasında gerçekleşti.

“HAYIRLARA VESİLE OLSUN”

Toplantı hakkında bilgi veren Ak Parti Gazipaşa İlçe Başkanı Yakup Pişkin, “Göçük Mahallemizin ve Kırahmetler Mahallemizin Danışma Meclisi toplantımızı gerçekleştirdik. Her iki mahalle halkımıza mahalle başkanlarıma mahalle koordinatörlerime, yönetim kurulu üyelerime Büyükşehir koordinatörüme katkılarından dolayı teşekkür ederim. Toplantımız Hayırlara Vesile Olsun” dedi.

“MAHALLE MAHALLE GEZECEĞİZ”

Yapılan toplantıların devam edeceğini belirten Pişkin, “Amacımız sadece partiye üye kazandırmak değil. Toplantı yaptığımız mahallelerin sorunlarını dinleyip bu sorunları çözmek. Partide koltukta oturup vatandaş dilekçe getirsin diye beklemiyoruz. Vatandaşlarla iç içe olup, onların sıkıntılarını dinleyip, onlara hizmet götürmeyi amaçlıyoruz, bu doğrultuda mahalle mahalle gezeceğiz” diye konuştu.

AK-PARTI-TOPLANTILARA-DEVAM-ETTI-2