PAŞA HEDEFE KİLİTLENDİ

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligi’ne çıkmayı kaçıran Gazipaşa Belediyespor, bu sezon hedefe kilitlendi. Bölgesel Amatör Ligi’ne çıkmak için kadrosunu güçlendirmeye başlayan Belediyespor, bu yıl bir üst lige çıkmak için sabırsızlanıyor.

ANTALYA Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden ve geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligi’ne (BAL) çıkmayı kıl payı kaçıran Gazipaşa Belediyespor, bu sezon hedefine ulaşmayı amaçlıyor. BAL’a çıkmak için kadrosunu güçlendirmek isteyen Belediyespor, bir yandan transfer görüşmelerine devam ediyor, bir yandan da 1 Ağustos’ta başlayacak kampın programını yapıyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Gazipaşa Belediyespor Antrenörü Müjdat Kızıltan, en geç 1 Ağustos’ta top başı yapacaklarını söyledi. Transfer görüşmelerinde sona geldiklerini belirten Kızıltan, kadroya dahil olacak futbolcularla birlikte idman temposunu arttıracaklarını dile getirdi. Bu yıl U13, U15 ve U17 gençler liginde de mücadele edeceklerini ifade eden Kızıltan, “Oyuncularım geçen sezon kaçırdığı başarı nedeniyle oldukça azimli. Bizler de kampın başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Sahamızda bakım ve onarım olduğu için geçici bir süre Kestelspor’un sahasında idmanlarımızı yapacağız. Yeni transferlerimizin takıma katılmasıyla birlikte idmanın temposunu da arttıracağız. Bu yıl taraftarımız bambaşka bir takım izleyecek” dedi.

R.A. MAÇLARDAN

R.A.

Müjdat Kızıltan