Herbalife ile 3 ayda 16,5 kilo verdi

17 yaşındaki Havva Bilgili, Herbalife besin takviye ürünlerini kullanarak 3 ayda 16 kilo verdi. Çocukluğundan beri kilolu olduğunu ve özellikle lise yıllarında fazla kilolarından rahatsızlık duyduğunu belirten Bilgili, “Lisede istediğim kıyafetleri giyemiyordum. Hep vitrinlerde gördüğüm kıyafetleri izlemekle kalıyordum.

Birçok kez diyete başladım ama kilo veremedim. Bazen verdiğim kiloyu da fazlasıyla geri alıyordum. 3 ay önce Neşe Şengöz ve Çiğdem Yılmaz ile tanıştım. Bana Herbalife gıda takviye ürünlerini önerdiler. 83 kiloydum o ürünlerle 65 kiloya indim. 3 ayda 16,5 kilo verdim. 10 kilo daha vermek istiyorum” dedi.

Herbalife-ile-3-ayda-16,5-kilo-verdi

“HERBALİFE KİLO VERMEMDE ETKİLİ OLDU”

Ürünleri kullanmaya devam ettiğini söyleyen Bilgili, günde 3 litre su içtiğini ve öğlenleri normal yemeğini yediğini belirterek, “Şekerli içecekler içmemeye ya da az içmeye dikkat ettim. Diyet yapmadım.  Yemekten 1,5 saat sonra  yağ eritici  tableti kullandım. Ara öğünlerde abur cubur yerine meyve ya da yoğurt yedim. Akşam yemeği yemedim Herbalife çayı, maması içtim. Kilolu hiç kimse yapamam diye üzülmesin. Kilo bir problem değil. Eğer istersen veriliyor. Herbalife ürünleri benim kilo vermemde etkili oldu. Herkese tavsiye ediyorum” dedi.