FİNİKE MESAİSİ BAŞLADI

Antalya Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nda 2’inci sırada bulunan Gazipaşa Belediyespor, Play-Off Grubu’nun 9. maçında karşılaşacağı Finike Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı.

PAŞALAR-TAM-GAZ-DEVAM-2

GAZİPAŞA’YI Antalya Süper Amatör Lig Play-Off Grubu’nda temsil eden Gazipaşa Belediyespor, 9. Hafta maçında karşılaşacağı Finike Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı. Son üç haftada alınan kötü sonuçların ardından Korkuteli Belediyespor’u yenerek şeytanın bacağını kırıp, yeniden moral bulan Gazipaşa Belediyespor, Teknik Direktör Abdullah Baysal Yönetiminde Finike mesaisine başladı. Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde yapılan idmana tam kadro katılan Paşalar, idmana takım halinde düz koşu yaparak başladı. İdmanın ana bölümünde dayanıklılık çalışması yapan Gazipaşa Belediyesporlu oyuncular, idmanı duran top çalışması ile tamamladı. İdman yaklaşık 2 saat sürdü.

“ANLAMLI BİR GALİBİYET ALDIK”

İdman sonrasında açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Korkuteli Belediyespor maçı galibiyetinin takıma moral verdiğini dile getirdi. Zor bir dönemde güzel bir galibiyet aldıklarının altını çizen Baysal, “Zor dönemde, anlamlı bir galibiyet aldık. Alınan bu galibiyetle morallerimiz yerine geldi” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI”

Geride kalan son iki maçı da kazanmak istediklerini belirten Teknik Direktör Baysal, “Hazırlıklarımız başladı. Bu haftada çok sıkı bir şekilde çalışıp Finike maçını kazanmak istiyoruz. Bu takımı hedeflerine ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

ONLAR-MUHATABIM-OLAMAZ-2