BÜYÜKAKÇA’DAN ANKARA ÇIKARMASI

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükakça, Adalet ve Kalkınma AK Parti’nin 107. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılım sağladı.

Ak parti Genel Merkezi tarafından 107. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı Ankara’da yapıldı. Toplantıya, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükakça da, Antalya Grubu ile birlikte katıldı. Ak Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Milletvekilleri İbrahim Aydın, Gökçen Özdoğan Enç, Mustafa Köse, Atay Uslu, Hüseyin Samani, yine Kadın ve Gençlik Kolları İl Başkanlarından oluşan Antalya Grubu, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nın yanı sıra birçok temasta bulundu. Toplantının yanı sıra birçok temasta bulunan Büyükakça ve beraberindekiler, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı’yı da ziyaret etti.

BÜYÜKAKÇA MİLLİ SAVUNMA BAKANI İLE BİRLİKTE

Ak Parti’nin 107. Genişletilmiş İl Başkanı Toplantısı’na katılmak üzere Antalya Grubu ile birlikte Ankara’ya giden Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükakça, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ile de bir araya geldi. Antalya Grubu İle Birlikte Bakan Gönül’ü makamında ziyaret eden Büyükakça ve beraberindekilere Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı’da eşlik ederken, Büyükakça’nın Bakan Gönül ile yan yana oturması ve samimiyeti dikkatlerden kaçmadı.