FUTBOLCULARDAN SÜRPRİZ ZİYARET

Gazipaşa Belediyespor’un son günlerde yaşadığı sıkıntıların ardından, yerel gazetelerde çıkan haberlerle, Belediyespor üzerinde yapılmaya çalışan yıpratma politikalarına sessiz kalmayan Gazipaşa Belediyesporlu oyuncular, Asbaşkan Hüseyin Şengöz’e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiler.

FUTBOLCULARDAN-SURPRIZ-ZIYARET-2

GAZİPAŞA Belediyesporlu futbolcular, son günlerde Gazipaşa’daki gazetelerde çıkan haberlerle yıpratılmak istenen Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz’e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarete; Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktör Abdullah Baysal, futbolculardan; Ali Can Sümbül, Serkan Kamalak, Gökhan Güneşten, Arif Cicik, Beyazıt Ustalıoğlu, Peter Obochi, Emrah Öget, Güzel Sargın, Faruk Süme, Aysan Akkaş ev Tunahan Ersoy katıldı. Dün saat 14.00’te gerçekleştirilen ziyarette futbolcular, Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz’e çiçek takdim ettiler. Oldukça neşeli geçen ziyarette, futbolcular Asbaşkan Şengöz’ün yanında olduklarını dile getirdiler. Ziyarete katılmayan futbolcuların işlerinden dolayı katılmadıkları öğrenildi.

“TARAFTARLIK GÖNÜL İŞİDİR, ÇIKAR İŞİ DEĞİLDİR”

Ziyarette konuşma yapan Gazipaşa Belediyespor’un Gazipaşalı yıldızı Ali Can Sümbül, takımdan oyuncuların gidebileceğini ve buna saygı duyulması gerektiğini belirtti. Sümbül, “Başkanımız çok iyi bir insan, takım içinde bazı şeyleri görmezden geldi. Hocamızda aynı şekilde. Biz ne zaman başarılı olursak herkes yanımızda, ne zaman başarısız olursak herkes uzaklarda. Gazipaşa halkının bir hata kovalama derdi var. En büyük derdimiz bu bizim, bunun ceremesini çeken de hocamızdır.  Taraftarlık gönül işidir, çıkar işi değildir. Taraftarımızın en büyük hataları bu. Takımdan giden oyuncular olabilir. Ben buranın yerlisiyim bende gidebilirim. Kimse benim kara kaşıma, kara gözüme hevesli değil. Takımdan oyuncu gönderilebilir, saygı duymak lazım. Taraftarında bu konu hakkında; başkana gelip, sormalarını ve bilgi almalarını beklerdim” şeklinde konuştu.

“BİZİM AĞRIDAN UYUYAMADIĞIMIZ GECELERİMİZ OLDU”

Taraftarın birileri tarafından yönlendirildiğini belirten Ali Can Sümbül, bu şekilde ilçede bir başarı sağlanamayacağını vurguladı. Sümbül, “Başkanın, “hakkınız olan parayı vermeyeceğim” demediğini dile getiren Sümbül, “Futbolcuların prim olarak içerde alacağı olabilir ancak başkan, hakkınız olan parayı vermeyeceğim demedi. Takım için cebinden para çıkaran bir insan bunu zaten demez. Takım içinde arkadaşlıkta da sıkıntı yok. Takım içinde herkes zamanından harcayıp futbol oynamaya çalışıyor. İçimizde evli olup da çocuğunun büyüdüğünü göremeyen arkadaşlarımız var. Bizim ağrıdan uyuyamadığımız gecelerimiz oldu. Bunlar çok özel duygular,  bunlara sahip çıkılmadığı sürece, Gazipaşa’da; ne futbol oynanır, ne siyaset yapılır, ne de herhangi bir başarı yakalanır” şeklinde konuştu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, ziyarete gelen herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

FUTBOLCULARDAN-SURPRIZ-ZIYARET-3