“SİLKİNİP KENDİMİZE GELECEĞİZ”

Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Kınıkspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Kınık maçını kazanıp yola devam edeceklerini belirten Şengöz, takıma güveninin tam olduğunu dile getirdi.

PASALAR-BAL-GIBI-2

PLAY-OFF Grubu’nda 7. Maçına Kınıkspor maçı ile devam edecek Gazipaşa Belediyespor, iki hafta sonra kendi seyircisi önünde maça çıkacak. Pazar günü saat 15.00’te oynanacak maç öncesinde açıklamalarda bulanan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Kınık maçını kazanmak istediklerini belirtti. Takım içinde morallerin iyi olduğunu dile getiren Şengöz, “Kınık maçınsa sıkı bir şekilde hazırlanıyoruz. İdmanlarımız devam ediyor. Dün yapılan idmanı bir grup taraftarımız izledi” dedi.

“FUTBOLCULARA GÜVENİYORUM”

Pazar günü oynanacak olan Kınık maçını almak istediklerini dile getiren Şengöz, “Son iki haftadır mağlubiyet alıyoruz. Bu aldığımız galibiyetlerle 3 takımda zirveye ortak oldu. hafta sonu oynanacak maçı kazanarak silkinip kendimize geleceğiz. Futbolcularıma güveniyorum” ifadelerini kullandı.

“HEYECANIMIZA ORTAK OLSUNLAR”

Son iki hafta kaybedilen puanlarla Play-Off’ların tekrar başladığını söyleyen Şengöz, “Play-Off’lara tekrar heyecan geldi. Gönül isterdi ki puan kaybetmeyip, fişi eken çekelim ama olamadı. Futbolda kaybetmekte kazanmakta var. Hafta sonu kendi sahamız da oynayacağımız maça bütün taraftarlarımızı ve Gazipaşa halkını davet ediyorum. Maçımıza gelip heyecanımıza ortak olsunlar” şeklinde konuştu.