AKDENİZ EDAŞ BAYRAMDA DA ÇALIŞTI

AKEDas-bayramda-mesai-yaptı

AKDENİZ Elektrik Dağıtım A.Ş. (Akdeniz EDAŞ) dört gün süren Ramazan Bayramı’nda tam mesai yaparak ilçemizin de bulunduğu bölgede sorunsuz bir bayram geçirilmesini sağladı.

Akdeniz EDAŞ Alanya Bölge Koordinatörlüğü, arife gününün idari izin sayılmasıyla birlikte 4 güne çıkan Ramazan Bayramı tatilinde de mesai yaptı.

“GAZİPAŞA’DA EKİPLER 24 SAAT ÇALIŞTI”

Alanya Bölge Koordinatörlüğü, tatilde Alanya, Gazipaşa ve Gündoğmuş bölgelerinde bulunan tüketicilerin sorunsuz bir şekilde tatillerini geçirmeleri için arazide nöbetçi ekipler bulundurdu. Akdeniz EDAŞ Gazipaşa için 24 saat, Alanya için gündüz 11, akşam 8, gece ise 2 ekipten oluşan toplamda 50 personelle vardiyalı olarak çalıştı.

“CİDDİ BİR ZORUNLA KARŞILAŞILMADI”

Dört günlük bayram tatili süresince yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Akdeniz EDAŞ Alanya Bölge Koordinatörü Ahmet Sait Akboğa, “Her bayramda ve özel günde olduğu gibi ekiplerimiz vardiyalı olarak çalıştı” dedi. Son bir yıl içerisinde yapılan yatırımlar neticesinde elektrik kesintilerinin artık gündemde olmadığını ifade eden Akboğa, tatil süresince aydınlatma çalışmalarına yoğunlaştıklarını söyledi.  Alanya, Gazipaşa ve Gündoğmuş ilçelerinde yaşayan tüketicilerinin sorunsuz bir tatil geçirmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Akboğa, “Ekiplerimiz bayram süresince arazide çalıştı. Çok şükür ciddi bir sorunla karşılaşmadık. Küçük ölçekli arızalara da ekiplerimiz hemen müdahale ederek sorunu giderdi ” dedi. Akboğa, bayram tatilinde fedakarca çalışan personeline teşekkür etti.