AMATÖR LİG 1. GRUP’TA HAFTANIN PROGRAMI

ANTALYA Amatör Lig 1. Grup’ta 12’nci hafta maçları, oynanacak 3 maçla devam edecek, Gazipaşa Belediyespor’un Side ile oynanacak maçı, Side’nin ligden çekilmesi ile iptal edilirken, Alanya temsilcileri Konaklı Belediyespor ve Kestel Belediyespor, Konaklı sahasında yarın saat 13.30’da karşı karşıya gelecek. Antalya’da ise Antalya takımları; Sanayispor ile Antalyagücü, saat 14.00’te Zeytinköy sahasında kozlarını paylaşacak. Manavgat Belediyespor ise aynı gün saat 13.30’da Manavgat Atatürk Stadı’nda grubun güçlü takımlarından Kepez Belediyespor’u ağırlayacak.

PAŞALAR HÜKMEN GALİP

Pazar günü Gazipaşa Şehir Stadı’nda oynanması planlanan, Gazipaşa Belediyespor ve Sidespor maçın, Side’nin ligden çekilmesinin ardından iptal oldu. Bu sonuçla Gazipaşa Belediyespor, 3-0 hükmen galip ilan edildi. Lig sona ermeden, ligden çekilen Sidespor’un ise 3 puanı silindi. Ligde henüz puanı bulunmayan Sidespor’un bu ceza ile birlikte puanı eksi 3 oldu.

YA TAMAM YA DEVAM

Ligin 12’inci haftasında iki takım ‘ya tamam ya devam’ maçına çıkacak. Konaklı Belediyespor kendi sahasında lider Kestel Belediyespor’u ağırlarken, Sanayispor ise Antalyagücü ile karşılaşacak. Ligde dördüncü sırada bulan Sanayispor ve beşinci sırada bulan Konaklı Belediyespor’un 14’er puanı bulunuyor. Play-off şansını devam ettirmek isteyen her iki takım, bu hafta galibiyet parolası ile sahaya çıkacak.

KEPEZ MANAVGAT’A KONUK OLACAK

Grubun ikinci sırasında bulan Kepez Belediyespor, play-off şansını son ana kadar kovalamak isteyen Manavgat Belediyespor’a konuk olacak. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Antalyagücü’nü 3-0 skorla yenen Manavgat Belediyespor, rakiplerine daha bitmedi mesajı vermişti. Yarın saat 13.30’da Manavgat Atatürk Stadı’nda Kepez’i konuk edecek Manavgat Belediyespor’da hedef mutlak 3 puan. Konuk ekibin hedefi ise deplasmanda kazanıp, ikinci sıradaki yerini korumak.