AYDIN, DAHA GÜÇLÜ DESTEK İSTEDİ

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı İbrahim Aydın Cumartesi günü seçim çalışmaları kapsamında geldiği ilçemizde Çamlıca’daki Mahalle Konağı açılışına katıldı. Ak Parti seçim bürosunda partililer tarafından ilgiyle karşılanan Aydın, daha sonra açılış programına katıldı. Burada bir konuşma yapan Aydın, Ak Parti seçim beyannamesinde de belirtildiği gibi özellikle tarım alanında çok ciddi projeleri hayata geçireceklerini söyledi.  Aydın, “Gazipaşa bizim göz bebeğimiz tarımın dünyada nadir kentlerinden biri. AK Parti hükümeti olarak üreticimizin ve çiftçimizin yanındayız. Seçim beyannamemizde belirttik. Yemde ve gübrede KDV’yi kaldırdık. Serasını yenilemek isteyenlere faizsiz kredi desteği vereceğiz. Çiftçi gençlerimize, 30 bin liraya kadar karşılıksız destek vereceğiz” dedi.

MAHALLE KONAĞI AÇILIŞINI YAPTI

Milletvekili Aydın daha sonra Çamlıca Mahallesi’ndeki Mahalle Konağı’nın açılışını gerçekleştirdi.  Belediye Başkanı Adil Çelik ve Ak Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin ve yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı. Mahalle Konağı’nın mahalle halkına hayırlı olması temennisinde bulunan Aydın, seçim çalışmalarını Muzkent, Güney, Zeytinada mahallelerinde sürdürdü.

“HİZMETLERİN DEVAMI İÇİN DAHA GÜÇLÜ DESTEK İSTİYORUZ”

Mahalle toplantılarında konuşan Aydın, “Ben orman teşkilatında uzun yıllar görev yapmış bir kişiyim. Gazipaşa’da da görev yapmamdan dolayı sıkıntılarınızı çok iyi biliyorum. Ak Parti hükümeti 13 yıldır ciddi hizmetler yaptı. Yolu olmayan köylere yol, suyu olmayan köylere suyu getirdik. Bu hizmetlerin devamı için AK Parti’nin tek başına iktidar olması gerekiyor. Antalya’mız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmetlerin en iyisini almaya devam edecek. İnanıyorum ki Gazipaşa 1 Kasım’da AK Parti’ye daha güçlü destek verecek. AK Parti millete hizmet aşkıyla Ferhat gibi dağları deler. Yeri geldiğinde de kayaları peynir keser gibi keserek yollar açar. Hizmetlerin devamı ve daha güçlü bir Türkiye için 1 Kasım’da tam destek istiyoruz. Mahalle konağımız hepimize hayırlı olsun. Belediyemizin bu hizmetinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

AYDIN,--DAHA-GÜÇLÜ-DESTEK-İSTEDİ-2