AYKAL’DAN PAŞALAR’A SÜRPRİZ

Gazipaşa Belediyespor’un ligde üst üste aldığı başarılı sonuçlar nedeniyle Gazipaşa Yaş Sebze ve Meyve Hali Müdürü Mehmet Aykal, Gazipaşa Belediyespor oyuncularına galibiyet sürprizi yaptı.

AYKAL’DAN-PAŞALAR’A-SÜRPRİZ-2

GAZİPAŞA Yaş Sebze ve Meyve Hali Müdürü Mehmet Aykal, Gazipaşa Belediyespor oyuncularına, ligde alınan başarılı sonuçlar ve Manavgat Belediyespor galibiyeti nedeniyle bir sürpriz yaptı. Manavgat maçı öncesi galibiyet halinde kurban kesme sözü veren Aykal sözünde durdu ve kestirdiği kurbanı Gazipaşa Belediyespor tesislerinde futbolculara teslim etti. Aykal’ın yaptığı sürprize çok şaşıran futbolcular, Aykal’a teşekkür etti. Futbolculardan Arif Cicik, “Mehmet Bey bize maç öncesinde galibiyet alırsak kurban kesme sözü vermişti. Biz de arkadaşlarla şaka yaptığını düşünmüştük ama kurbanı kestirip tesislere gelince çok şaşırdık. Kendisine takım olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

“YETER Kİ BELEDİYESPOR KAZANSIN”

Gazipaşa Belediyespor oyuncularına verdiği sözü tuttuğunu dile getiren Aykal, “Takımın bize galibiyet sözü vardı, onlar Manavgat maçını kazanarak verdikleri sözü tuttu. Biz de kurban keserek sözümüzü tuttuk. Yeter ki Belediyespor kazanmaya devam etsin, biz onlara başka sürprizler de yaparız” dedi. Bu yıl Gazipaşa Belediyespor’un çok başarılı olduğuna da değinen Aykal, “Gazipaşa Belediyespor bu yıl çok iyi mücadele ediyor ve başarılı sonuçlar alıyor. Takıma, teknik heyete, yönetime ve Belediye Başkanı Sayın Adil Çelik’e başarılarının devamını dilerim” diye konuştu.