“BAL’A ÇIKACAĞIZ”

Gazipaşa Belediyespor, Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda aldığı sonuçlarda Gazipaşa halkının yüzünü güldürdü. Finike maçı hakkında açıklama yapan Başkan Çelik, “Yılların hasretine son verip BAL’a çıkacağız” dedi

GAZİPAŞA’YI, Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda temsil eden ve aldığı başarılı sonuçlarla ilçe halkının yüzünü güldüren ve Antalya’da gündeme oturan Gazipaşa Belediyespor, BAL yolunda emin adımlarla yürüyor. Kulübün kurulduğu günden bu yana altın sezonunu yaşayan Gazipaşa Belediyespor, Play-Off Grubu’nda en yakın rakibine 6 puan fark attı.

“YILLARIN HASRETİNE SON VERECEĞİZ”

Pazar günü oynan Finike Belediyespor maçı hakkında açıklama yapan Gazipaşa Belediye Başkanı ve aynı Gazipaşa Belediyespor Başkanı Adil Çelik, “Gazipaşa Belediyespor dün kendi evinde oynadığı Finike Belediyespor maçını 4-2 kazanarak namağlup olarak yoluna devam ediyor. Bu yıl inşallah yılların hasretine son verip BAL’a çıkacağız. Emeği geçen teknik heyete, idari heyete, futbolculara ve taraftarlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, tebrik ediyorum” dedi.

BALA-ÇIKACAGIZ-2