BAŞBAKAN MİTİNGİNE DAVET

Ak Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, Antalya Kepez’de bugün gerçekleşecek olan ‘Türkiye Buluşması’na tüm Gazipaşa halkını davet etti.

BAŞBAKAN-MİTİNGİNE-DAVET-2

AK Parti Genel Bakanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım seçimleri öncesi miting için bugün Antalyalılara seslenecek. AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek miting için Antalya’daki tüm teşkilatlarda heyecan yaşanıyor. AK Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin, Tüm Gazipaşalıları bugün saat 15.30’da Kepez Arena önünde AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile buluşmaya davet etti.

ÜCRETSİZ OTOBÜSLER KALDIRILACAK

Mitinge katılmak isteyenler için saat 10.30’da seçim bürosu önünden otobüsler kaldırılacağını belirten Pişkin, “Başbakanımız ve Genel Başkanımızın mitingine tüm Gazipaşa halkını bekliyoruz. Mitinge katılmak isteyen vatandaşlarımız hiçbir ulaşım sorunu yaşamayacak. Ücretsiz otobüslerimiz miting alanına götürdükten sonra miting sonunda da ilçeye getirecek. 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala, Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nu Gazipaşalılar olarak bir kez daha coşkuyla karşılamaya herkesi davet ediyoruz. İlk günkü coşku ve heyecanla yine Başbakanımızı en güzel şekilde karşılamak ve orada ona olan sevgimizi göstermeye davet ediyoruz. Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekili Adayımız Mevlüt Çavuşoğlu başta olmak üzere, tüm milletvekili adaylarımız, il, ilçe, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte hepimiz orada olacağız” dedi.