BAYSAL: HEDEFİMİZ BAL

Son iki haftada aldığı farklı skorlara taraftarlarının yüzünü güldüren Gazipaşa Belediyespor, Play-off’lar öncesi rakiplerine gözdağı verdi. Paşaların hocası yaptığı açıklamada hedeflerinin Bölgesel Amatör Lig (BAL) olduğunu açıkladı.

PASALARDAN-SUT-CALISMASI-2

SÜPER Amatör Lig 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, play- off’lar öncesi aldığı farklı skorlarla rakiplerine adeta gözdağı verdi. Geçen hafta kendi evinde Ormanspor’u 4-0’lık skorla geçen Gazipaşa Belediyespor, bu haftada Manavgat deplasmanından 4-1’lik skorla dönerek, takımın play-off’lar öncesinde güven kazanmasını sağladı. Alınan farklı skorlar, Teknik Direktör Abdullah Baysal’ıda memnun ederken, takım içinde ki olumlu havayı da arttırdı.

“BU SKORLAR GÜVEN SAĞLIYOR”

Gazetemize açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, alınan farklı skorlardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Baysal, “Takımın son iki haftada aldığı farklı galibiyetler hepimizi mutlu etti. Alınan bu tür galibiyetler takım içinde güven sağlıyor, play-off mücadelelerine daha sağlam ve hırslı çalışmamıza teşvik ediyor” dedi.

“HEDEFİMİZ BAL”

Yaptığı açıklamalarda Gazipaşa Belediyespor’un hedefinin Bölgesel Amatör Lig (BAL) olduğunu yineleyen Baysal, bu yıl BAL’a çıkmak için ellerinden gelen mücadeleyi vereceklerini belirtti. Baysal, “Gazipaşa Belediyespor, Gazipaşa’yı daha büyük liglerde temsil etmesi gerekiyor. Bu yıl elimizden geleni yapacağız, hedefimiz bal” şeklinde konuştu.