BAYSAL: TEMKİNLİ DAVRANIYORUZ

Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, hafta sonu oynanacak olan Antalya Ormanspor maçı hakkında açıklamalarda bulundu.

Faruk-Süme

GAZİPAŞA Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Ormanspor maçı hakkında konuştu. Baysal, oyunculara seçimlerden dolayı iki gün izin verdiğini, çalışmalara ise bugün kaldığı yerden devam edeceklerini söyledi. Hafta sonu oynanacak olan Ormanspor maçına temkinli yaklaştıklarını dile getiren Baysal, “Hafta sonu deplasmanda Antalya Ormanspor ile bir maçımız var, rakibimizin bir galibiyeti var ancak kendi sahalarında iyi futbol oynuyorlar. Tek galibiyeti olan bir takımla oynayacak olsak da biz temkinli davranıyoruz. Cezalı Murat dışında eksik ve sakat oyuncumuz yok. Çalışmamıza tam kadro devam edeceğiz” dedi.

KEPEZ MAÇINI UNUTTUK

Gazipaşa Belediyespor’un başarılı kalecisi Faruk Süme, Kepez Belediyespor maçı hakkında açıklamalarda bulundu. Süme, “Takım olarak çok iyi mücadele ettik. Tüm takım arkadaşlarımı canı gönülden kutluyorum. Kazanmayı çok istedik ama olmadı. Daha her şey bitmiş değil, önümüzde çok önemli maçlar var. Biz Kepez maçını unuttuk. Takım olarak önümüzdeki maçlara bakacağız” dedi.