BELEDİYE EKİPLERİ ÖZVERİYLE ÇALIŞIYOR

GAZİPAŞA Belediyesi ekipleri ilçenin birçok noktasında altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam ediyor. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, ilçenin tüm güzelliklerini ön plana çıkarmak için tüm ekiplerin özverili bir şekilde çalıştığını söyledi.

HASTANE YOLUNA SICAK ASFALT DÖKÜLDÜ

BELEDIYE-EKIPLERI-OZVERIYLE-CALISIYOR-3

Gazipaşa Devlet Hastanesi yoluna sıcak asfalt döküldüğünü bildiren Başkan Çelik, “Yeni Gazipaşa Devlet Hastanesi yolunda başladığımız sıcak asfalt çalışmasını bitirdik. Mağduriyet yaşanmaması için ekiplerimiz özverili çalışma ile dün başlayan asfalt çalışmasını, akşam saatlerinde tamamladı. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

SU KEMERİ ETRAFI TEMİZLENDİ

İlçenin birçok noktasında yapılan çalışmalarla ilgili de bilgi veren Başkan Çelik, “Deniz yolunda bulunan Tarihi Su Kemeri’nde ot ve çevre temizliği yaptık. İlçemizin en önemli değerlerinden biri olan tarihi yapı, olanca güzelliği ile gün yüzüne çıktı” diye konuştu.

ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN ÇELİK’E TEŞEKKÜR

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde Gazipaşa Belediyesi tarafından yapılan Cumhuriyet İlkokulu çocuk parkının zemin düzenlemesi nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aktaş, okul müdürü ve öğrenciler Başkan Çelik’i ziyaret ederek teşekkür etti. Başkan Çelik, “Cumhuriyet İlkokulu’na yaptığımız çalışma nedeniyle bizleri ziyaret eden değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

BELEDIYE-EKIPLERI-OZVERIYLE-CALISIYOR-2