BELEDİYESPOR TAKTİK ÇALIŞTI

Gazipaşa Belediyespor, Antalya Süper Amatör Ligi’nin 9. haftasında 29 Kasım Pazar günü deplasmanda yapacağı Antalya Sanayispor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

BELEDIYESPOR-TAKTIK-CALISTI-2

GAZİPAŞA Şehir Stadı’nda yapılan antrenmana tüm futbolcular katılırken, takımda sakat oyuncu olmaması yüzleri güldürdü.  Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde yapılan idman, düz koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Taktik çalışması ile devam eden antrenman, yaklaşık iki saat sürdü. Gazipaşa Belediyespor, Antalya Sanayispor maçı hazırlıklarına yarın yapacağı idmanla devam edecek.

“HEDEF GALİBİYET”

Gazipaşa Belediyespor’un başarılı kalecisi Faruk Süme, antrenman sonun da yaptığı açıklamada, hedeflerinin Sanayispor maçından 3 puan almak olduğunu söyledi. Maçı kazandıkları halde Sanayispor ile puan farkının 8’e çıkacağına değinen Süme, “Puan farkının 8’e çıkması, Gazipaşa Belediyespor’un rahat bir ikinci devre geçirmesi anlamına gelir” dedi. Rakip takımlarla puan farkının açılmasından dolayı rakiplerin gardlarının düşeceğini ifade eden Süme, “Puan farkını açmamız play off adına önemli bir adım olur” diye konuştu.