BÜYÜKŞEHİR HIZ KESMİYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa’da Korubaşı Mahalle Mezarlığı önünden başlayarak Hasdere ve Çobanlar mahalleleri arasındaki 5 bin 500 metrelik yolda sıcak asfalt çalışmasını tamamladı.

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılı asfalt programına dahil ettiği Gazipaşa’da sıcak asfalt çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından yürütülen sıcak asfalt çalışmasında, son olarak Korubaşı Mahalle Mezarlığı önünden başlayarak Hasdere ile Çobanlar mahalleleri arasında kalan 5 bin 500 metrelik yol sıcak asfaltla kaplandı. Korubaşı Mahalle Mezarlığı önünden başlayarak Çobanlar Sağlık Ocağı önüne kadar dökülen sıcak asfalttan en çok memnun kalansa kış aylarında çamurlu yollarda yürümek zorunda kalan öğrenciler oldu. Vatandaşlarsa, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel başta olmak üzere sıcak asfalt çalışmalarında emeği geçen herkese teşekkür etti.

VATANDAŞ BÜYÜKŞEHİRDEN MEMNUN

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Koordinatörü Ahmet Büyükakça, sıcak asfalt çalışmalarının Aralık ayı içerisinde de devam edeceğini belirterek yaptığı açıklamada, “2015 yılı asfalt programımız kapsamında elimizden geldiğince grup yollarımızı sıcak asfaltla kapladık ve kaplamaya devam ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel, her görüşmemizde Gazipaşa’ya verdiği önemi belirtiyor. Bizde çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz. Tüm birimlerimizle koordineli olarak çalışmalarımızı devam ediyor. Bu ayın sonuna kadar sıcak asfalt çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.

BUYUKSEHIR-HIZ-KESMIYOR-2