ÇELİK DESTEK İÇİN FORMA SATTI

Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, dün Cumhuriyet Meydanı’nda destek çadırı kurdu. Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik de destek çadırına gelerek futbolcular birlikte forma sattı.

GAZİPAŞA’YI, Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda en iyi şekilde temsil eden ve aldığı başarılı sonuçlarla ilçe halkının yüzünü güldüren Gazipaşa Belediyespor, dün Cumhuriyet Meydanı’nda destek çadırı kurdu. Çadırda futbolcular, Gazipaşa Belediyespor’a ait forma ve atkıları satışa çıkardı. Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik destek çadırına gelerek, Belediyesporlu oyuncularla birlikte forma sattı.  Standa gelen çok sayıda kişi forma alarak takıma destek oldu. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Doğan da destek çadırına gelerek forma aldı. Doğan’ın formasını Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik verdi.

Öte yandan, Kaymakam Ekinci Gazipaşa Belediyespor kulübü’nün açmış olduğu destek çadırını ziyaret ederek Gazipaşa Belediyespor formalarından bir tane alarak Belediyespor’a destek verdi.

CELIK-DESTEK-ICIN-FORMA-SATTI-2

“TARAFTARIMIZIN DESTEĞİ OLDUKÇA İYİYDİ”

Futbolcularla birlikte çadırda forma satan Gazipaşa Belediye Başkanı Çelik, “Bölgesel Amatör Lige çıkma yolunda, Play-Off’larda başarılı bir şekilde yoluna devam eden Gazipaşa Belediyespor yararına Cumhuriyet Meydanı’na kurulan destek çadırını ziyaret ettik. Sporcularımızla birlikte forma satarak takıma destek olduk. Taraftarlarımızın desteği oldukça iyi” dedi.

“BU TAKIM GAZİPAŞA’NIN”

Gazipaşa halkına Belediyespor için destek çağırısında bulunan Başkan Çelik, “Bu satışları ticari olarak düşünmeyin, Gazipaşa Belediyespor, ne bir kişiye, nede bir kuruma ait. Bu takım Gazipaşa’nın, onun için herkesin takıma destek olması lazım” dedi.

“SATIŞLAR SON MAÇA KADAR DEVAM EDECEK”

Destek çadırının son maça kadar faaliyetlerine devam edeceğini belirten Çelik, “Buradan kazanılan miktar Belediyespor’a aktarılacak. Destek çadırı, ligin son maçına kadar faaliyetlerine devam edecek. Yeni formalarımız basılmaya devam edecek. Aynı zamanda Pazar günü oynanacak Finike Belediyespor maçında forma satışları statta devam edecek” diye konuştu.

CELIK-DESTEK-ICIN-FORMA-SATTI-3