ÇELİK’TEN GENÇLERE SÜRPRİZ

Geçtiğimiz günlerde derneklere gidip imza kampanyası yapan, Gazipaşalı kaykay ve paten tutkunu gençlerin sesini duyan Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, gençler için bir kaykay ve paten parkı yapacağını belirtti.

CELIKTEN-GENCLERE-SURPRIZ-2

GEÇTİĞİMİZ günlerde ilçemizin önde gelen derneklerinden olan Çınar Derneğine gidip kaykay ve paten için park yapılmasını isteyen gençlerin isteklerine Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik kayıtsız kalamadı. Çelik, gençlerin isteğine göre bir park yapacağını, çocukların ve gençlerin paten ve kaykaylarını rahat bir biçimde kullanabileceklerini söyledi.

“GENÇLERİMİZ İSTEMİŞ, BİZDE YAPIYORUZ”

Basın mensuplarını makamında ağırlayan ve ilçe hakkında bilgiler veren Başkan Çelik, gençlerin kaykay ve paten istekleri doğrultusuna bir istekleri olduğunu belirtti. 17 Mart’ta Migros’un yanında bulunan parkın ihaleye çıkarılacağını belirten Çelik, “Burada gençlerin istediği gibi bir kaykay alanı yapacağız. Bunu da sizlerin aracılığı ile durayım. Öğrenci arkadaşlarımızın bu konuda bazı imza kampanyaları başlattığını duyduk. Orada çok güzel kaykay alanları yapacağız. İnşallah çocuklarımızın ve gençlerimizin istediği gibi olacak. Gençlerimiz istemiş, bizde yapıyoruz” diye konuştu.

“GEÇLERİMİZİN İSTEKLERİ BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Çocuklara çok güzel bir sürpriz yapacaklarını belirten Çelik, “Onlar istekleri için imza kampanyası düzenledilerse bizimde yapmamız gerekiyor. Geçlerimizin istekleri bizler için çok önemli. Bu parka yapacağımız kaykay alanı çok güzel olacak. Gençlerimiz ne istiyorsa onu yapmaya gayret edeceğiz” şeklinde konuştu.

CELIKTEN-GENCLERE-SURPRIZ-3