ÇETİN, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

ÇINAR Gazipaşa Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği, okur-yazar buluşması kapsamında yarın eğitimci -yazar Duran Çetin ve öğrencileri bir araya getirdi.

CETIN-OGRENCILERLE-BIR-ARAYA-GELDI-2

Dün düzenlenen etkinlikle eğitimci-yazar Duran Çetin öğrencilerle buluştu. Sabah 08.00’de Gazipaşa İmam Hatip Ortaokul’u öğrencileri ile bir araya gelen Çetin, bu programdan sonra saat 10.00’da Macar F. Özçelik Ortaokulu’na giderek buradaki öğrencilerle bir araya geldi. Çetin, saat 13.00’te Belediye Kültür Merkezi’nde, Cumhuriyet Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, İstiklal Ortaokulu ve Fadime Tuncer Ortaokulu öğrencileri ile söyleşide buluştu. Belediye Kültür Merkezi’nde yapılan program öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Eğitimci-Yazar Duran Çetin, bugün akşam saat 19.45’te Polatlar Düğün Salonu’nda vatandaşlara bir araya gelecek.

Yapılan programlar hakkında konuşan Çınar Gazipaşa Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Yunus Koç, “Eğitimci – yazar Duran Çetin hocamızla günün 1. Programı olan Gazipaşa imam hatip Ortaokulu’ndaki söyleşi ve imza etkinliğimizi tamamladık. Desteklerinden dolayı Musa hocamıza, Yusuf hocamıza özellikle de Çağdaş hocamıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Günün 2. Programında, Macar F. Özçelik İlkokulu öğrencileriyle beraberdik. Bir köy okulunda kitaba ve okumaya olan ilgi harikaydı. Tüm öğrencilere ücretsiz değerler eğitimi dergisi hediye ettik. Kültür Merkezinde yapılan programa büyük ilgi oldu. Katılan herkese teşekkür ederim. Bugün akşam Polatlar Düğün Salonu’nda yapacağımız programa bütün halkımız davetlidir” dedi.

CETIN-OGRENCILERLE-BIR-ARAYA-GELDI-3