CHP Delege Seçimi Başladı

CHP İlçe Yönetimi delege seçimine Cumartesi günü başladı. Cumartesi ve Pazar günü devam edilen delege seçimleri 30 Ağustos’ta tamamlanacak.

CHP İlçe Örgütü, 22-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirecek delege seçimlerine başladı.  Cumartesi delege seçim takviminin ilk gününde Kırahmetler, Göçük, Gökçebelen, İnal, Yakacık, Zeytinada, Güney ve Muzkent Pazar günü ise Gürçam, Çile, Doğanca, Gökçesaray, Akoluk, Esenpınar, Üçkonak, Çimenbağ, Yenigüney ve Karaçukur mahallelerinde yapıldı. Delege seçimlerinin yapıldığı mahallelerde hafta sonu iştirak eden CHP İlçe Başkanı Bülent Kocabaş ve ilçe yönetim kurulu üyeleri,  seçmenlerle sohbet etti ve seçim değerlendirmesinde bulundu.

Yönetim delege seçimlerini yakından takip etti.Delege seçimiyle ilgili bir açıklama yapan Bülent Kocabaş, 22-30 Ağustos tarihleri arasında yapılacak delege seçimlerinde 9 bin 727 parti üyesinin oy kullanacağını ve 148 kongre delegesi, 179 önseçim delegesinin belirleneceğini söyledi. Şeffaf bir seçim yapıldığını dile getiren Kocabaş, “Delege seçimi takvimine heyecanlı bir şekilde başladık. Yönetim kurulumuz ve partililerimizle birlikte delege seçiminin yapılacağı mahallelerde bulunmaya gayret gösteriyoruz. Bu seçim çok önemli ve her üyemizi tekrar tekrar delegelere oy kullanmaya davet ediyoruz. Delege partinin temel direğidir o nedenle delege seçimlerimizi de oldukça ciddi bir şekilde takip ederek gerçekleştiriyoruz. Gazipaşa’nın 52 mahallesinde yapılacak olan delege seçimlerimiz saat 09.00’da başlayıp 16.00’da sona eriyor. Tüm partililerimizi partilerine sahip çıkmaya ve üyelik sorumluluklarını yerine getirmeye davet ediyoruz” dedi.

bülent kocabaş (2)

DELEGE SEÇİM TAKVİMİ

Seçim takvimine göre, Çakmak,  Çörüş , Yeşilyurt ve Çığlık mahalleleri delege seçimi 24 Ağustos’ta, Küçüklü,  Öznurtepe,  Çamlıca,  Sugözü ve Şahinler mahalleleri delege seçimi 25 Ağustos’ta, Karatepe , Ilıca, Yeniköy, Kızılgüney  ve Karalar mahalleleri delege seçimi 26 Ağustos’ta, Macar, Beyrebucak, Çobanlar , Korubaşı ve Hasdere mahalleleri delege seçimi 27 Ağustos’ta, Aydın, Cumhuriyet, Pazarcı ve Yeni mahalleleri delege seçimleri 28 Ağustos’ta, Beyobası, Çalıpınar, İnceğiz, Aydıncık ve Kahyalar mahalleleri delege seçimleri 29 Ağustos’ta, İstiklal, Koru, Ekmel, Gazi, Esentepe ve Bakılar mahalleleri delege seçimleri 30 Ağustos’ta yapılacak.