DEPLASMAN FATİHİ PAŞALAR

Antalya Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, ligin ilk yarısında oynadığı güzel futbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini topladı.

DEPLASMAN-FATIHI-PASALAR-2

ANTALYA Süper Amatör Lig 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, ligin ilk yarısında bütün maçlarını deplasmanda oynamasına rağmen, oynadığı güzel futbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini topladı. İç sahada oynanacak olan maçları sahası tadilatta olmasından dolayı bütün maçlarını deplasmanda oynayan Paşalar, gösterdiği performansla herkesin alkışını toplamayı başardı. Ligin ikinci yarısında ki bütün maçlarını içerde oynayacaklarını belirten Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, ligin ikinci yarısında taraftar desteğini de alıp şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemek istediklerini söyledi.

“DEPLASMAN KAHRAMANI OLDUK”

Ligde oynadıkları 8 maçta; 6 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi aldıklarını dile getiren Şengöz, “Sahamız yetişmediği için bütün maçlarımızı deplasmanda oynadık. Ortaya koyduğumuz performansla, adeta deplasman kahramanı olduk” dedi. Ligin ikinci devresinde bütün maçları kendi sahamızda oynayıp, taraftar gücümüzü arkamıza alacağız diyen Şengöz, “Gruptaki hedefimiz, sezonu birinci olarak tamamlamak. Artık takım olarak çok güçlüyüz. Kendi evimizde taraftarımızı da arkamıza alarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” diye konuştu.

“TARFTARIMIZ İYİ FUTBOLDAN MAHRUM KALDI”

Oynadıkları iyi futbolu saha tadilatta olduğu için, bütün taraftarlara izletemedikleri için taraftardan özür dileyen Şengöz, “Gönül isterdi ki böyle güzel futbol oynayan takımı onlarda izleyebilsinler ama maçlarımızı deplasmanda oynadığımız için, takımı izlemek herkese nasip olmadı. Taraftarlarımız ikinci yarıya hazır olsunlar” dedi.

“TARAFTARIMIZA FUTBOL RESİTALİ İZLETTİRECEĞİZ”

Konaklıspor maçı ile taraftarla buluşacaklarına değinen Şengöz, “Önümüzdeki hafta Pazar günü saat 14.00’te, Konaklıspor maçı ile futbol festivallerine başlıyoruz. Kendi taraftarımıza izletemediğimiz takımımızı futbol resitali yaparak izlettireceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.

“GAZİPAŞA BELEDİYESPOR BUL YIL BAL’A ÇIKACAK”

Gazipaşa Belediyespor’un bu yıl Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) çıkacağına inancının tam olduğuna değinen Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, “Hem Belediye Başkanımız, hem yönetim kurulumuz hem hocamız hem de futbolcular tamamen inanmış durumdayız. İnancımızı asla yitirmeyeceğiz. Bu şehrin, bu takımın neleri başarabileceğini herkese göstereceğiz” dedi.

ŞENGÖZ’DEN TAKIMA DESTEK ÇAĞIRISI

Konuşmasının son bölümünde Gazipaşa Belediyespor’a destek çağırısı yapan Asbaşkan Hüseyin Şengöz, Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik’e takıma verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Şengöz, “Belediye Başkanımız Sayın Adil Çelik’in Belediyespor’a olağan üstü desteleri oldu. Başkanımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Aynı desteği ilçe halkı ve iş adamlarından da bekliyoruz. Bu takımı maddi ve manevi olarak destekleyelim. Yakaladığımız bu havayı bir daha zor buluruz. Gazipaşa Belediyespor amatör lige yakışmayan bir takımız profesyonel liglerde oynamak istiyoruz çünkü biz Gazipaşa’yız. Artık kabuğunu kırmış bir Gazipaşa Belediyespor var bütün Gazipaşa halkı olarak bu takıma sahip çıkmamız lazım” dedi.