DERBİ HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, 27 Aralık Pazar günü oynayacağı Kestel Belediyespor maçı hazırlıklarına devam etti.

DERBI-HAZIRLIKLARI-DEVAM-EDIYOR-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grup’ta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, 27 Aralık Pazar günü saat 13.30’da Gazipaşa Şehir Stadı’nda oynayacağı, Kestel Belediyespor maçı hazırlıklarına dün yaptığı idmanla devam etti. Yapılan idmana tam kadro katılan Paşalar, Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde çalıştı. İdman topla birlikte ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra taktik çalışan Paşalar, idmanı çabukluk çalışması ile tamamladı. Gazipaşa Belediyespor, Kestel Belediyespor maçı hazırlıklarını, yarın yapacağı idmanla sürdürecek.

“TAKIM OLARAK İYİ BİR YOLDAYIZ”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor’un başarılı stoperi Rafet Poyraz, takım olarak iyi bir yolda olduklarını dile getirdi. Poyraz, “Gazipaşa Belediyespor olarak ligde iyi bir performans sergiledik. Takım olarak iyi bir yoldayız. Bu hafta sonu da derbi nitelinde bir maç oynayacağız, bu maça çok sıkı hazırlanıyoruz. İnşallah emeğimizin karşılığını alırız” dedi.

“SIKINTI YOK, HER ŞEY YOLUNDA”

Takım içinde güzel bir arkadaşlık ortamı olduğunu söyleyen başarılı savunmacı, “Takımın içinde karşılıklı, saygı ve sevgi ortamına dayanan güzel bir arkadaşlık ortamı var. Kimse ile sıkıntımız yok, Allah’a şükür her şey yolunda” diye konuştu.

“BU TAKIM BAL’I YAŞAYACAK”

Kestel maçı hakkında da konuşan Poyraz, maçı kazanmak için ellerinden gelini yapacaklarını dile getirdi. Taraftarları da maça davet eden başarılı stoper, “Hafta sonu oynayacağımız bu zorlu maçımızda bize destek olmanızı, herkesin elini taşın altına koymasını ve sahada mücadelemize ortak olmanızı istiyoruz. Kimsenin şüphesi olmasın ki bu takım bu sene Bölgesel Amatör Lig’i sırtlayacaktır. İnşallah hedefe bu maçı da kazanıp sağlam adımlarla gideceğiz. Tekrar söylüyorum bu takım bu sene BAL’ı yaşayacak.” dedi.

“ÜÇ PUANI TARAFTARA HEDİYE ETMEK İSTİYORUZ”

Hafta sonu oynanacak olan Kestel maçını kazanmak istediklerini belirten başarılı futbolcu Mehmet Doyuran, alınacak üç puanı taraftara hediye etmek istediklerini söyledi. Güzel bir maç olacağını söyleyen Doyuran, “Gazipaşa Belediyespor ve Kestel Belediyespor maçı adına yakışır bir maç olacak. İki takım da bu yıl çok iyi performans gösterdi. Hafta sonu debi niteliğinde bir maç biz bekliyor, bu maçı kazanıp, üç puanı taraftarımıza hediye etmek istiyoruz” dedi.

“TARAFTAR TRİBÜNLERİ DOLDURSUN”

Hafta sonu taraftarları maça davet eden Doyuran, taraftarların tribünleri doldurmasını istedi. Maçın önemine vurgu yapan başarılı orta saha oyuncusu, “Böyle önemli bir maçta taraftarımız bizi yalnız bırakmasın. Takım olarak tribünlerin dolu olması bizi ekstra motive eder. Bütün taraftarları ve Gazipaşa halkını maça davet ediyorum” diye konuştu.

DERBI-HAZIRLIKLARI-DEVAM-EDIYOR-3