DERBİ HEYECANI YARIN

Süper Amatör Play-Off Grubunda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, yarın saat 14.00’te Alanya Milli Egemenlik Stadyumu’nda Kestel Belediyespor ile karşılaşacak.

KINIK-MESAISI-BASLADI-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu 5. Hafta maçları yarın oynanacak 3 maçla sona erecek. Grup lideri temsilcimiz Gazipaşa Belediyespor, yarın saat 14.00’te Alanya Milli Egemenlik Stadyumu’nda Kestel Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Grubun diğer maçlarında Kepez Belediyespor, Korkuteli Beledilyespor’u Kepez Hasan Doğan Stadyumu’nda, Finike Belediyespor ise Kınıkspor’u Finike 100. Yıl Stadyumu’nda ağırlayacak.

Gazipaşa Belediyespor, yarın oynayacağı Kestel Belediyespor maçı hazırlıklarını, dün saat 15.00’te Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde yaptığı idmanla sürdürdü. Sakat ve cezalı oyuncusu bulunmayan Gazipaşa Belediyespor, idmanı tam kadro yaptı. Çalışma Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde gerçekleştirildi. Düz koşu ile başlayan idman, topla birlikte ısınma hareketleri ile devam etti. İdamın kalan bölümünde çift kale çalışması yapan Paşalar, yaklaşık 2 saat süren idmanı duran top çalışması ile tamamladı.

“BU MAÇININ ÖNEMİNİ BİLİYORUZ”

İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Kestel maçına takım olarak çok iyi hazırlandıklarını belirtti. Takımda cezalı ve sakat oyuncu olamamasının sevindirici olduğunu vurgulayan Baysal, “Hafta başından beri çok iyi bir çalışmamız oldu. Bu maça çok önem veriyoruz ve çalışmalarımızı ona göre yaptık. Takımda sakat ve cezalı oyuncumuz yok, bu durum bizi çok sevindiriyor. Kestel maçının önemi çok büyük, bu maçı kazanırsak Bölgesel Amatör Lig (BAL) yolunda büyük bir adım atmış olacağız. O yüzden bu maçının önemini biliyoruz” dedi.

“TARAFTARA İHTİYACIMIZ VAR”

Alanya’nın çok fazla uzak bir yer olamadığını ve imkanı olanların maça gelmesini isteyen Baysal, “Takımız BAL yolunda önemli bir maça çıkacak. Bu maçta taraftar desteğini ihtiyacımız var. Alanya çok uzak bir yer değil. İmkanı olan vatandaşlarımız bizi yalnız bırakmasın,  Gazipaşa Belediyespor olarak tüm Gazipaşa halkını maça davet ediyoruz” dedi.