DERBİ HEYECANI

GAZİPAŞA Belediyespor bugün saat 14.00’te Alanya Milli Egemenlik Stadyumu’nda Kestel Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Her iki takımın taraftarları bugün derbi heyecanı yaşayacak.

Antalya Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Play-Off Grubu’nun 5. Haftasında Alanya temsilcisi Kestel Belediyespor ile karşılaşacak. Maç bugün saat 14.00’te Alanya Milli Egemenlik Stadyumu’nda oynanacak. Oynanacak olan bu karşılaşma ile her iki takımın taraftarı derbi heyecanı yaşayacak.

Öte yandan, Gazipaşa Belediyespor bu maçın hazırlıkları kapsamında dün saat 15.00’te Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde bir idman geçekleştirdi. İdman Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde gerçekleşti. Takım halinde düz koşu ile başlayan idman, topla birlikte ısınma hareketleri ile davam etti. Paşalar idmanın ana bölümünde taktik çalışması yaptı. Yaklaşık bir buçuk saat süren idman, şut çalışması ile sona erdi. Paşalar, Kestel hazırlıklarını yaptığı idmanla tamamladı.

“KAZANMAK İÇİN GİDECEĞİZ”

İdman sonrası açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, kendilerini zor bir maçın beklediğini ancak kazanmak için gideceklerini belirtti. Baysal, “Kestel Belediyespor deplasmanı zor bir deplasman. Gazipaşa Belediyespor olarak hiçbir gittiğimiz deplasmanlara kaybetme korkusu ile gitmedik. Maç ne kadar zor olursa olsun bunu düşünmedik. Her zaman kazanmayı düşündük” dedi.