DURAN ÇETİN ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELECEK

ÇINAR Gazipaşa Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği, sosyal ve kültürel etkinliklerine devam ediyor. Kurulduğu günden beri ilçemizde önemli etkinliklere imza atan ve Gazipaşa halkı tarafından büyük bir beğeni toplayan Çınar Derneği, 17 Mart Perşembe günü, okur-yazar buluşmasını gerçekleştirecek.

CINAR-DERNEGİ-SOSYAL-YARDIMLARINA-DEVAM-EDIYOR-2

17 Mart tarihlerinde düzenlenecek etkinlikle Eğitimci-Yazar Duran Çetin öğrencilerle buluşacak. Sabah 08.00’de Gazipaşa İmam Hatip Ortaokul’u öğrencileri ile bir araya gelecek olan Çetin, aynı gün, saat 10.00’da Macar F. Özçelik Ortaokulu’nda yapılacak. Cumhuriyet Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, İstiklal Ortaokulu ve Fadime Tuncer Ortaokulu’nun söyleşileri ise Perşembe günü saat 13.00’te Belediye Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Türkiye’nin önemli eğitimcilerinden biri olan Duran Çetin’in ilçemize gelerek konferans vereceğini belirten Dernek Başkanı Yunus Koç, “Dernek olarak etkinliklerimize devam ediyoruz. Kontv’de ‘Kültür Dünyamız’ programı yapımcı ve sunucusu Milli Eğitim Bakanlığı’nda(MEB) öğretmen ve 28 adet yayımlanmış eseri bulunan Eğitimci -Yazar Duran Çetin, 17 Mart 2016 tarihlerimde ilçemizdeki okullarda ve Belediye Kültür Merkezi’nde konferans verecek. Tüm öğrencilerimizi bu konferansımıza davet ediyoruz” şeklinde konuştu.