“GALİBİYET İÇİN GİDECEĞİZ”

Gazipaşa Belediyespor, Play-Off Grubu’nun 2’inci maçında karşılaşacağı Kınıkspor maçı hazırlıklarına dün yaptığı idmanla devam etti. İdman sonunda açıklma yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, deplasmana galibiyet için gideceklerini söyledi.

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Kınıkspor maçı hazırlıklarına dün yaptığı idmanla devam etti. Dün saat 15.00’te yapılan idmana Ankara ve Diyarbakır’da yaşanan terör olaylarının etkisi göze çarptı. Futbolcuların ve teknik heyetin yaşanan olaylar sonrasında morallerinin bozuk olduğu gözlemlendi. İdman Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde topla birlikte ısınma hareketleri ile devam başladı. Isınma hareketlerinin ardından çift kale çalışması yapan Paşalar idmanı şut çalışması ile tamamladı.

“MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN”

İdman sonun da açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Ankara ve Diyarbakır’da yaşanan terör olaylarından dolayı üzüntüsünü dile getirdi. Şengöz, “Dün Akşam yaşanan terör olayları nedeni ile çok üzgünüz, Ankara ve Diyarbakır’da yaşanan terör olaylarında şehit olan askerlerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet,  yakınlarına da baş sağlığı diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Olayda yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum” dedi.

“PUAN KAYBETMEYE TAHAMMÜLÜMÜZ YOK”

Deplasmana 3 puan için gittiklerinin belirten Şengöz, “Hafta sonu oynayacağımız Kınıkspor maçının hazırlıkları devam ediyor. Ali Can Sümbül ve Rafet Poyraz’ın sakatlıkları iyileşti ve idmanlarımıza katılmaya başladılar. Hocamızın görev vermesi dahilinde Kınıkspor maçında oynayacaklar. Deplasmana 3 puan için gidiyoruz. Puan kaybetmeye tahammülümüz yok. Gazipaşa Belediyespor hem içerde hem de dışarıda Kınıkspor’u yenecek güçte. Galibiyet için gidiyoruz, taraftarımıza ve Gazipaşa Halkına 3 puan hediye etmek istiyoruz. Yarın (Bugün) sabah ilçeden ayrılıp Kaş’ta 2 gün kamp yapacağız. Belediye Başkanımıza kamp yeri ayarladığı için teşekkür ediyorum. Maçımızı oynayıp galip geleceğiz” dedi.

PASALARDAN-SUT-CALISMASI-3