GAZİPAŞA’YA BÜYÜK ONUR

Gazipaşa Belediyesi’nin Denizyolu Projesi, Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen 1. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda 3’üncülük ödülüne layık görüldü. Başkan Çelik düzenlenen törende ödülü aldı.

1’İNCİ Akdeniz Belediyeler Birliği Proje Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu. 4 kategoride 12 ödülün verildiği törende Gazipaşa Belediyesi, Denizyolu Projesi ile Alt ve Üst Yapı İşleri Ulaşım Hizmetleri Kategorisinde, Üçüncülük ödülüne hak kazandı. Törende İyi Yönetişim Ve Kurumsal Gelişim kategorisinde Antalya Büyükşehir Belediyesi MUBİM projesi ile birinci olurken, Üst Yapı İşleri ve Ulaşım Hizmetleri kategorisinde Kepez Belediyesi, Mimar Sinan Kongre Merkezi projesi ile birinciliği elde etti.  Antalya’da Atatürk Kültür Merkezi’nde dün saat 10.00’da yapılan Belediye Başkanı Adil Çelik’e, ödülünü Uluborlu Belediye Başkanı Mehmet Ünverdi takdim etti. Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından ilk defa bu yıl düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması Ödül Töreni gerçekleştirildi. Ak Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik, Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve davetlilerin katıldığı ödül töreninde kazanan projeler ödüllendirildi.

GAZİPAŞA ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ ALDI

Akdeniz Belediyeler Birliği 1. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması ödülleri sahiplerini buldu. ‘İyi Yönetişim ve Kurumsal Gelişim Kategorisi, Çevre Koruma ve Geliştirme Kategorisi, Sosyo-Ekonomik ve Kültürel Gelişim Kategorisi, Alt-Üst Yapı İşleri ve Ulaşım Hizmetleri Kategorisi’ olmak üzere 4 ayrı kategoride değerlendirilen başvurularda her kategori de üç ayrı ödül verildi. İyi Yönetişim Ve Kurumsal Gelişim kategorisinde üçüncülük ödülünü Burdur Belediyesi, ikinciliği Alanya Belediyesi alırken birinciliği ise Muhtarlık Bilgi Merkezi(MUBİM) ile Antalya Büyükşehir Belediyesi aldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi adına ödülü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün elinden aldı.

“ONUR DUYDUK”

Denizyolu projesinin, birçok proje arasında 3’üncülük ödülü almasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Gazipaşa Belediyesi olarak, sizler adına gurur duyduğumuz bir günü yaşıyoruz. Akdeniz Belediyeler Birliği’nin bu yıl ilkini düzenlediği 1.Akdeniz Belediyecilik Proje yarışmasında, en önemli ödül olan Alt ve Üst Yapı İşleri Ulaşım Hizmetleri Kategorisinde, Denizyolu projesi ile Üçüncülük ödülüne layık görüldük. Bugün düzenlenen törenle ödülümüzü aldık. Gazipaşa’ya Değer.  Bu mutluluğu Gazipaşa halkıyla paylaşmaktan da mutluyuz” dedi.

GAZIPASAYA-BUYUK-ONUR-2