HAYDİ MAÇA

Temsilcimiz Gazipaşa Belediyespor, yarın saat 14.00’te Gazipaşa Şehir Stadı’nda Play-Off Grubu’nun ilk maçında Kepez Belediyespor’u ağırlayacak. Bu kritik maç öncesi Paşalar, ‘Haydi maça’ diyerek Gazipaşa halkını maça davet etti.

ANTALYA Süper Amatör Ligi Play-Off Grubu’nda mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, yarın kendi sahasında Antalya temsilcisi Kepez Belediyespor’u ağırlayacak. Maç saat 14.00’te Gazipaşa Şehir Stadı’nda oynanacak. Grubun ilk maçını kendi evi ve seyircisi önünde oynayacak olan Paşalar, maçı seyircisinin de desteği ile kayıpsız geçmek istiyor. Bu maça seyirci desteği ile çıkmak isteyen Gazipaşa Belediyesporlu oyuncular, maça taraftarını davet etti.

“BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN”

Dün yapılan idman sonunda Gazipaşa halkına seslenen futbolcular, maçın önemine dikkat çekti. Bu sezon Süper Amatör Ligde iyi sonuçlar elde eden Belediyesporlu oyuncular, Gazipaşa halkına ‘Haydi Maça’ diyerek Gazipaşa Belediyespor’a destek istedi. Futbolcular, “Yarın oynanacak olan Play-Off Grubu ilk maçımızda sizlerinde desteğini arkamıza alıp gücümüze güç katmak istiyoruz. Bu maçı kazınıp grup maçlarına iyi bir başlangıç yapıp bütün Gazipaşa halkına sevgililer günü hediyesi vermek istiyoruz. Bizi bu önemli maçta yalnız bırakmayın” şeklinde konuştular.

“SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİĞİZ”

Bu yıl, Bölgesel Amatör Lig (BAL) hesapları yapan Paşalar, Kepez Belediyespor maçını taraftarının da desteği ile kayıpsız geçmek istiyor. Yarın oynanacak olan maç için seyircilerden destek isteyen Teknik Direktör Abdullah Baysal, Gazipaşa halkına seslendi. “Sen yoksan bir kişi eksiğiz” diye konuşmasına başlayan Baysal, “İlk maçımızı seyirci avantajımızla kayıpsız geçmek istiyoruz. Bu takım bu yıl neleri yapabileceğini gösterdi. İnşallah hedeflerimize ulaşırız, bu ilçe daha iyi ligleri hak ediyor. Taraftarımızın da desteği ile bu maçı kazanıp gruplara galibiyetle başlamak istiyoruz” dedi.

Öte yandan Gazipaşa Belediyespor yönetimi yarın oynanacak maç öncesinde, 1990’lı yıllarda Gazipaşa Belediyespor forması giymiş ve bu forma altında mücadele etmiş eski futbolcularına ödüller verecek.