HAYDİ PAŞALAR

Antalya Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, bugün Kepez Belediyespor ile karşı karşıya geliyor. Asbaşkan Hüseyin Şengöz, Gazipaşa halkını ve Gazipaşa Belediyespor taraftarlarını maça davet etti.

GAZİPAŞA Belediyespor ile Kepez Belediyespor bugün, Alanya Milli Egemenlik Standı’nda karşı karşıya gelecek. Paşalar, Ligde henüz yenilgisi bulunmayan Kepez Belediyespor’u bugün saat 14.00’te Alanya’da konuk edecek. Gazipaşa Cumhuriyet Meydanı’ndan saat 12.30’da ücretsiz otobüs kaldırılacağını söyleyen Asbaşkan Hüseyin Şengöz, bütün Gazipaşa halkını ve Belediyespor taraftarlarını maça davet etti. Şengöz, “Kepez Belediyespor maçı bizim için çok önemli. Gazipaşa halkını ve Belediyespor taraftarlarını maça bekliyoruz” dedi.

“BU SEFER YENECEĞİZ”

Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz, Kepez maçı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Üç yıldır yenemedikleri Kepez’i bu sene yeneceklerini söyleyen Şengöz, takıma inancının tam olduğunu dile getirdi. Şengöz açıklamasını, “Üç yıldır Kepez Belediyespor’u yenemiyoruz, bu kez şeytanın bacağını kırıp sahadan galibiyetle ayrılacağız. Takıma inancım tam, İnşallah bu sefer yeneceğiz” diye tamamladı.

BAYSAL: “GALİP GELEN TARAF BİZ OLACAĞIZ”

Gazipaşa Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Baysal, Kepez Belediyespor ile oynanacak maç hakkında gazetemize değerlendirmelerde bulundu. Cezalı futbolcu Murat dışında takımda eksiklerinin bulunmadığını söyleyen Baysal’ın, sakatlıktan yeni çıkan Serkan’a maçın ikinci yarısında şans vermesi bekleniyor. Baysal yaptığı açıklamada, “Son çalışmalarımızı yaptık, artık maç saatini bekliyoruz. Cezalı Murat dışında eksiğimiz yok, Serkan sakatlıktan daha yeni çıktı, ilk on birde oynatıp riske atmak istemiyorum. Takım içinde moral ve motivasyon çok iyi, Kepez maçında galip gelen taraf biz olacağız” dedi.

Öte yandan Kepez maçının önemine dikkat çeken Paşaların Hocası, taraftarı maça davet etti. Baysal, “İki takım için de çok önemli bir maç olacak, üst sıraları yakından ilgilendiren bir maç oynayacağız, onun için taraftarlarımızın yanımızda olmasını istiyoruz” dedi.