HEDEF: “300 ARABA 3 BİN KİŞİ”

PAŞALAR 1973 Taraftar Gurubu “300 Araba 3 Bin Kişi” sloganı ile Kestel Belediyespor deplasmanında Gazipaşa Belediyespor’u destekleyecek. Ayrıca Alanya’da oynanacak maç için, yarın saat 11.30’da Cumhuriyet Meydanı’ndan otobüs kaldırılacak.

HEDEF-300-ARABA-3-BN-2

Kurulduğu günden bu yana Gazipaşa Belediyespor’u yalnız bırakmayan, deplasmanlarda dahi futbolculara kendi evindeymiş gibi destek veren, Paşalar 1973 Taraftar Gurubu, Kestel Belediyespor maçında da takımı yalnız bırakmayacak. Amatör Futbolda alışılagelmişin dışında bir taraftar grubu örneği gösteren Paşalar 1973 Taraftar Grubu, Antalya bölgesinde takıma verdiği destekle diğer takımların oyuncularını dahi mest etmeyi başardı. Geçmiş dönemlerde maç ortalaması 70-80 kişiyi açmayan taraftar gurubunu, Paşalar 1973; 3 bin-4 bin seviyesine çıkarmayı başardı. 90 dakika susmadan takıma destek veren bu taraftar yarın oynanacak olan Kestel Belediyespor maçında takımın itici gücü olacak.

“HALKIMIZ BU TAKIMA SAHİP ÇIKSIN”

Kestel Belediyespor maçı hakkında hazırlıklarını gazetemize aktaran Paşalar 1973 Taraftar Gurubu Başkanı Murat Ergin (Guru), takımı desteklemeye gelmek isteyen herkesi yarın saat 11.30’da Cumhuriyet Meydanına davet etti. Guru, “Yarın oynanacak maç için; 300 araba 3 bin kişi sloganı ile takımımızı desteklemek için Alanya deplasmanına gideceğiz. Halkımız bu takıma sahip çıksın bu takıma inansın ve destek olsun. Biz her maçında olduğu gibi yine gidip 90 dakika boyunca memleketimizin takımını destekleyeceğiz. Bizimle gelmek isteyen herkesi yarın saat 11:30 da Cumhuriyet Meydanı’na bekliyoruz. Arabası olanlar rica ediyoruz arabası ile gelsinler konvoy eşliğinde gidilecektir otobüste kaldırılacaktır” dedi.