HEDEF ANTALYAGÜCÜ

Gazipaşa Belediyespor, ligin 13’üncü haftasında oynanan Kestel maçında kaybedilen 3 puanı, Antalyagücü karşılaşmasında telefi etmek istiyor. Paşaların hedefi ise Antalyagücü maçını kazanarak, 3 puanı taraftara hediye etmek.

HEDEF-ANTALYAGUCU-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi 1. Grupta mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, 14’üncü haftada Antalyagücü ile karşılaşacak. Mücadele 3 Ocak Pazar günü saat 13.30’da Gazipaşa Şehir Stadı’nda oynanacak.  Bu mücadeleyi geçen hafta kaybedilen Kestel maçının telafisi olarak gören Paşalar, maçtan galip ayrılıp, 3 puanı taraftara hediye etmek peşinde.

İDMAN İKİ SAAT SÜRDÜ

Öte yandan Gazipaşa Belediyespor, Antalyagücü maçı hazırlıklarına Gazipaşa Belediyespor Tesisleri’nde yaptığı idmanla devam etti. Dün yapılan idman Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde gerçekleştirildi. Topla birlikte ısınma hareketleri ile başlayan idman, çabuk çalışması ile devam etti. Yaklaşık iki saat süren idman, duran top çalışması ile sona erdi.

“DİPTE KAZAN KAYNIYOR”

İdman sonunda açıklama yapan Teknik Direktör Abdullah Baysal, Antalyagücü takımının bu sezon ligde kalmaya oynadığını, hafta sonu kendilerini dirençli bir takım beklediğini belirtti. Baysal, “Ligin son maçlarına doğru yaklaşıyoruz. Takımlar üst sırada play-off mücadelesi verirken, alt tarafta da ligde kalma mücadelesi veriyor. Sidespor’un ligden çekilesi ile düşen takım belli oldu. Ancak sekizinci sıradaki takım play-out oynayacağı için dipte kazan kaynıyor. Antalyagücü yedinci sırada ve play-out oynamak istemiyor. Hafta sonu, maçta dirençli bir takımla oynayacağız. Sabırlı olup maçı kazanmak istiyoruz” diye konuştu.  Gazipaşa halkının yeni yılını da kutlayan Baysal, 2016 yılının Gazipaşa Belediyespor adına başarılı bir yıl olmasını diledi.