HEYECANLANDIRAN PROJE

Gazipaşa Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde çalışmasına başlanan Selinus Sahili Projesi hızla devam ediyor. Gazipaşa halkının merakla tamamlanmasını beklediği sahil projesinde sahile yapılması planlanan kafelerin çizimleri, görenleri heyecanlandırdı.

GAZIPASAYA-MOBESE-SISTEMI-2

GAZİPAŞA Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik’in olmazsa olamaz projelerinden biri olan Selinus Sahil Projesi’nde çalışmalar hız devam ediyor.  Bir taraftan hafriyat işlemleri devam eden projenin bir yandan da; plaja yapılacak olan kafelerin, sanal ortamda çizimleri devam ediyor. Mimar Mustafa Avcı tarafından çizilen kafeler, görenleri heyecanlandırdı. Estetik ve modern görüntüleri ile insanı mest eden bir yapıya sahip olan kafeler, tamamlandığı zaman yap- işlet-devret modeli ile Gazipaşa Belediyesi’ne ciddi gelir getirecek.

“SAHİL PROJEMİZE GÜZELLİK KATACAK”

PROJENİN Gazipaşa’nın çehresini değiştireceğini vurgulayan Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, çizimlerin kendisini heyecanlandırdığını dile getirdi. Çelik, “Yapacağımız sahil projesi, Gazipaşa’ya estetik anlamda çok farklılıklar getirecek. İlçemizin popülaritesini arttıracak. Sahile yapılacak olan kafelerin çizimlerini gördüm. Modern ve estetik bir mimari yapısı var. Çizimleri, sanal ortamdan gerçek ortama aktardığımız zaman sahil projemize güzellik katacak. Çizimleri ilk gördüğüm zaman herkes gibi bende heyecanlandım. Projenin tamamlanması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Projenin tamamlanmasını heyecanla bekliyorum” dedi.

HEYECANLANDIRAN-PROJE-3