“HİZMET İÇİN İSTİKRAR ŞART”

Ak Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Aydın, Çamlıca Mahallesi mahalle konağında yaptığı konuşmada, “Biz hizmet partisiyiz. Yeni hizmetler ve yarım kalan yatırımlar için istikrar ve iktidar gerekli. Bunun için sizden destek istiyorum” dedi.

AK Parti Antalya Milletvekili adayı İbrahim Aydın, seçim çalışmalarını Gazipaşa’da devam etti. Çamlıca Mahallesi’nde Mahalle Konağı açılışını yapan İbrahim Aydın, Muzkent, Güney ve Zeytinada mahallelerini de ziyaret ederek 1 Kasım seçimleri için destek istedi.

GAZİPAŞA’NIN KÖYLERİNDE ÇALIŞMA YAPTI

Gazipaşa’da seçim çalışmasını gerçekleştiren Aydın, Büyükşehir Yasası’yla mahalle statüsüne geçen köyleri ziyaret etti. Aydın’ı Gazipaşa programında, Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, Antalya Büyükşehir İlçe Koordinatörü Ahmet Büyükakça, AK Parti İlçe başkanı Yakup Pişkin eşlik etti. Eski Milli Eğitim Müdürlerinden Gazipaşalı Fevzi Pişkin, İbrahim Aydın’a ziyaretlerinde eşlik ederek destek verdi.

“HİZMETLERİN DEVAMI İÇİN İKTİDAR ŞART”

Gazipaşa Belediyesi’nin her mahalleye bir mahalle konağı projesi kapsamında Çamlıca Mahallesi de mahalle konağına kavuştu. Cumartesi günü düzenlenen açılış töreniyle vatandaşların hizmetine sunulan konağın açılışına Ak Parti Antalya Milletvekili Adayı İbrahim Aydın,  Belediye Başkanı Adil Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Yakup Pişkin ve yönetim kurulu üyeleri, partililer ve mahalle halkı katıldı. Konağın açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından bir toplantı yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Pişkin,  “1 Kasım seçimleri çok önemli. Bu seçim Türkiye’nin seçimi. Biz parti ayrımı yapmıyoruz ama 1 Kasımda herkes istikrarın sürmesi için, terör belasından kurtulmak için elini vicdanına koymalı ve gereğini yapmalı. Biz de hem hükümet olarak ilçeye yapılan hizmetlerin devamı için tek başına iktidar olursak gereğini yerine getireceğiz. Bulunduğumuz hizmet binası ilçe belediyemiz tarafından yapıldı.  2019 yılına kadar hem büyükşehir, hem belediyemiz sizlerin bizlerin emrinde olacak. Sizlere daha iyi hizmet vereceğiz, belediyelerimize güveniyoruz” dedi.

“BİZ HİZMET PARTİSİYİZ”

Başkan Çelik de konuşmasında, “Elimizden geldiğince hizmetleri sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. 7 Haziran geride kaldı 30 Mart’ta belediye başkanı oldum. Belediye sıkıntıları olan bir belediyeydi hizmet etmek için geldik. Ekipmanlarımızı değiştirdik. Yol ve asfalt konularında çok iyi noktaya geldik, henüz bitmedi daha da yapacağız. Yaptıklarımız yapacaklarımız teminatıdır. Biz hizmet partisiyiz” dedi.

AYDIN, BAŞKAN ÇELİK’İ TEBRİK ETTİ

Ak Parti Milletvekili adayı İbrahim Aydın konuşmasında mahalleye köy konağını kazandıran Başkan Adil Çelik’i tebrik ederek başladığı konuşmasında, “Belediyelerimizin hizmetleri artık dağ köylerimize (mahallelerimize) kadar ulaşabiliyor. Büyükşehir Belediyemiz ana arterlerin yollarını, ilçe belediyelerimiz de ara yolları ve konakları yaparak kırsal kesimdeki mahallelerimizi hizmet ediyor. Mahalle Konağımız Çamlıcalı hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

“GAZİPAŞA HİZMETTEN YANA ŞANSLI”

Menderes Türel ve Mevlüt Çavuşoğlu’nun selamlarını getirdiğini söyleyen Aydın, “Gazipaşa hizmetten yana şanslı, herkesin seçtiği bir başkanı var. Ben Manavgatlıyım ama kendimi Gazipaşalı hissediyorum. 2019 yılına kadar tüm hizmetler yapılacak. Geldiğimiz yollar da yapılacak. Bunların hepsi yapılır, yeter ki birlik beraberlik olsun. Biz hizmet partisiyiz. İşimiz hizmet, beyannamemizde sosyal ve bireysel projelere yer verdik. Emekliler için, çiftçiler için, annelerimiz için, asgari ücretliler için çok güzel projeler var. Biz bunların hesabını yaparak hazırlandık. Tabi ki bunları hayata geçirmek için tek başına iktidar hükümeti olması lazım. Eğer AK Parti tek başına iktidar olmazsa, bunların hiçbiri yapılamaz, geçmişte kurulan koalisyon hükümetlerini biliyoruz. Koalisyonlarda hizmet yapılamadı. Bugün ülkenin ihtiyacı olan tek başına iktidar hükümeti ve istikrardır” dedi.

“BU SEFER DERSİMİZE İYİ ÇALIŞTIK”

Açılışın ardından Muzkent, Güney ve Zeytinada mahallelerini de ziyaret eden Ak Parti adayı İbrahim Aydın, 1 Kasım seçimleri için destek istedi. Ak Parti’nin tek başına iktidarı için daha güçlü destek isteyen Aydın, “Seçmen bize 7 Kasım’da bir uyarı yaptı. Biz bu ikazdan ders çıkardık. Bu sefer dersimizi iyi çalıştık. Toplumumuzu tamamen kucaklayan seçim beyannamemizle seçmenin karşısına çıktık. Sizler de bu sefer daha güçlü destekle AK Parti’yi tek başına iş başına taşıyın. AK Parti’yi koalisyonlara mecbur bırakmayın. Türkiye’nin 2023 hedeflerini ulaşması için hizmetlerin ve yatırımların hızla devam etmesi lazım. Koalisyon demek bu hızın azalması hatta durması demektir. Bu ülkede koalisyonlar dönemi hep yerinde sayma dönemidir. Hatta gerileme dönemidir. Bunları yaşadık gördük. Farklı siyasi görüşlere ve dünya görüşlerine sahip partilerin kol kola girip aynı hedefe yürümesi çok zor oluyor ülkemizde. Mutlaka bir sorun çıkıyor. Tek başına iktidara kim yakınsa hep beraber onu destekleyelim” diye konuştu.

HİZMET-İÇİN-İSTİKRAR-ŞART-2