“HOŞ GELDİN BEBEK”

Gazipaşa Belediyesi ve Gazipaşa Devlet Hastanesi iş birliği ile yapılan ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında Gazipaşa Devlet Hastanesi’nde doğum yapan tüm annelere, Gazipaşa Belediyesi tarafından içerisinde zıbın takımı, battaniye, çocuk bezi, biberon ve emzik olan “Hoş geldin Bebek” paketi hediye edilecek.

DENIZYOLU-SICAK-ASFALTA-KAVUSTU-2

GAZİPAŞA Belediyesi ve Gazipaşa Devlet Hastanesi iş birliği ile yapılan ‘Hoş geldin Bebek’ projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında ilk etapta bin 500 adet hediye paketi yapıldı. Bu proje Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik’in başkanlığı süresince devam edecek. Gazipaşa Belediyesi Mavi Masa ve Gazipaşa Devlet Hastanesinin koordineli çalışması ile yeni doğum yapan annelere hediyeleri ulaştırılacak. Projeden Gazipaşa Devlet Hastanesi’nde doğum yapan tüm anneler faydalanabilecek.

“İKİ AYDIR ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIMIZ BİR PROJE”

Konu ile ilgili açıklama yapan Gazipaşa Belediye Başkanı Dr. Adil Çelik, yaklaşık 2 aydır üzerinde çalıştıkları projeyi hayata geçirdikleri için mutlu olduğunu belirtti. Çelik, “Gazipaşa Belediyesi olarak yeni bir projeyi hayata geçirdik. Devlet Hastanemizde doğum yapan tüm annelere içerisinde zıbın takımı, battaniye, çocuk bezi, biberon ve emzik olan “Hoş geldin Bebek” paketi hediye ediyoruz” dedi.

“HEDİYE PAKETİ HER ANNEYE ULAŞTIRILACAK”

Dün hayata geçen proje ile 4 anneye hediyeleri ulaştırdıklarını belirten Çelik, “Bugün Gazipaşa Belediyesi personellerimiz hastanenin doğum servisini ziyaret ederek yeni doğum yapmış 4 anneye hediyelerimizi takdim etti. İstisnasız her anneye ve bebeğine bu hediyelerimizi ulaştıracağız. Bu vesileyle evlatlarına kavuşan tüm aileleri tebrik ediyorum. Allah hayırlı, salih evlatlar yetiştirmeyi hepimize nasip etsin” şeklinde konuştu.

HOS-GELDIN-BEBEK-3