İKİNCİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

Gazipaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Doğan, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı destekleme ve yetiştirme kurslarının ikinci dönem kaydının başladığını belirterek “Tüm üniversite adaylarını 18 Ocak 2016 tarihine kadar HEM’e başvurularını yapmaya bekliyoruz” dedi.

GAZİPAŞA Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü (HEM) tarafından tüm lise mezunlarına yönelik destekleme ve yetiştirme kurslarının 2. dönemine devam etmek isteyen ve yeni kayıt yaptırmak isteyenler 18 Ocak 2016 tarihine kadar HEM’e giderek başvuru yapmaları gerekiyor.

“BAŞVURU 18 OCAK’TA SONA ERİYOR”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Gazipaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Doğan, “Tüm lise mezunlarına yönelik 2015-2016 eğitim-öğretim yılı destekleme ve yetiştirme kurslarının birinci dönemi 24 Ocak 2016 tarihiyle bitmiş olup, 8 Şubat-17 Haziran 2016 tarihleri arasında tüm lise mezunlarına ikinci dönem yetiştirme ve destekleme kursları açılacağından kayıtlar başlamıştır. Devam eden öğrencilerimizin yanında kayıt yaptıramamış ve devam imkanı bulamamış tüm lise mezunu arkadaşlar LYS ve YGS’ye katılmak üzere kayıtlarını yaptırmaları için HEM’e 18 Ocak 2016 tarihine kadar başvurularını bekliyoruz” dedi.

“BİRİNCİ DÖNEM ÇOK TEBRİK ALDIK”

Derslerin deneyimli öğretmenler tarafından verildiğini kaydeden Müdür Doğan, “ Matematik, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya, felsefe ve edebiyat grubu derslerinin tamamından çok deneyimli ve kendini ispatlamış öğretmenlerimiz tarafından kurslar verilecektir.  Birinci dönem kursları için gerek kursiyerlerimizden gerekse velilerden olumlu olmak üzere çok sayıda tebrik ve teşekkür aldım. Bütün kursiyerler, öğretmenler ve vatandaşlara ilgilerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederim.  Kursiyerlerimizden özel bir istirhamın olacak. Onlardan kurslara katılımda ve devamlılıkta itina göstermeleri öğretmenleri ve bizleri motive ederken, kendileri için de çok daha verimli olacaktır. Lütfen derslerimizi kaçırmasınlar.  Derslerimize devamlılıkta itina gösterenlere ayrıca teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

ÜCRETSİZ BİR EĞİTİM HİZMETİ VERİLİYOR

“Şu ana kadar 221 kayıtlı kursiyerin kurslara devam ettiğini aktaran Doğan, “221 kayıtlı öğrencimiz olmakla birlikte yeni kursiyerlerin de kayıtlarını bekliyoruz. Devam edemeyen bir kısım öğrencilerin de devam etmeleri kendileri için faydalı olacağının kanaatini taşıyorum. Çünkü bu bakanlığımızın ücretsiz olarak vatandaşımıza sunduğu önemli bir hizmettir” şeklinde konuştu.

IKINCI-DONEM-KAYITLARI-BASLADI-2