KAPTANIN ROTASI MANAVGAT

Manavgat maçı hazırlıklarına Gazipaşa Şehir Stadı’nda yaptığı idmanla devam eden Gazipaşa Belediyespor Kaptanı Tanju, hedeflerinin Manavgat maçından üç puan almak olduğunu söyledi.

KAPTANIN-ROTASI-MANAVGAT-2

ANTALYA Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Gazipaşa Belediyespor, Manavgat Belediyespor maçı hazırlıklarına Şehir Stadı’nda yaptığı dayanıklılık idmanı ile devam etti. Teknik Direktör Abdullah Baysal yönetiminde yapılan İdmana katılan oyuncular, dayanıklılık ve kuvvete yönelik bir çalışma yaptı. Isınma hareketleri ile başlayan idman, 4’lü guruplar halinde kademeli koşu ve dayanıklılık çalışması ile devam etti. İdman sonunda açıklama yapan Gazipaşa Belediyespor’un Kaptanı Tanju Özalp, Manavgat maçını kazanmak istediklerini söyledi. Kaptan Tanju, “Takım olarak Manavgat maçına çok sıkı hazırlanıyoruz. Bir haftadır sıkı bir çalışma süreci geçirdik, İnşallah sahadan üç puanla ayrılırız. Takımda sıcak bir arkadaşlık ortamı var, sezon sonunda alacağımız şampiyonluğa bunun yansımasını istiyoruz” dedi.

KAPTANDAN MAÇA DAVET

Pazar günü, İncekum Belediye Stadı’nda saat 11.45’te oynanacak olan, Manavgat maçına Gazipaşa halkını davet eden Kaptan, “Özümüzde çok önemli bir maç var, bu maçta taraftarımızın yanımızda olmasını ve bize destek vermesini istiyorum” dedi.