KAYA VE YÜCE’DEN ŞENGÖZ’E ZİYARET

Gazipaşa Belediye Başkan Yarımcısı Adem Kaya ve Belediye Mali İşler Müdürü Ahmet Yüce, Antalyagücü maçında 5-0’lık galibiyet kazanan Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Şengöz’ü ziyaret ederek, elde edilen başarıdan dolayı tebrik etti.

GAZİPAŞA Belediye Başkan Yardımcısı Adem Kaya ve Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Yüce, Gazipaşa Belediyespor Kulübü Asbaşkanı Hüseyin Şengöz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette takım hakkında bilgi alışverişinde bulunan Kaya ve Yüce, takımın başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını bildirdiler. Belediye Başkan Yardımcısı Adem Kaya, Antalyagücü maçında alınan farklı galibiyet nedeniyle futbolcular, teknik heyet ve yönetime teşekkür etti. Kaya “Antalyagücü maçını 5-0 gibi bir farklı kazanan Belediyespor futbolcularına, teknik heyete, yönetime ve takım üzerinde emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi. Takımın daha iyi yerlere gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Yüce, “Bu takım daha iyi yerlerde olmayı hak ediyor. Belediyesporumuzu destekleyen, öncelikle taraftarlarımıza ve Gazipaşa halkına teşekkür ediyoruz” dedi. Asbaşkan Hüseyin Şengöz, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Adem ve Ahmet Beye teşekkür ederim, ziyaretleri beni mutlu etti” dedi.

ŞENGÖZ: GALİBİYETTEN BAŞKA DÜŞÜNCEMİZ YOK

Gazipaşa Belediyespor Asbaşkanı Hüseyin Şengöz yaptığı açıklamada, Kepez Belediyespor maçına odaklandıklarını ve maçı kazanmak istediklerini söyledi. Şengöz açıklamasında, “Hafta sonu oynanacak olan Kepez maçına odaklandık, idmanlarımız devam ediyor ve futbolcularımız bu maçı kazanmak için çok istekli, galibiyetten başka bir düşüncemiz yok” diye konuştu.